Новий творчий осередок: відкриття другої філії ММПК «Молодіжний»

Новий творчий осередок: відкриття другої філії ММПК  «Молодіжний»
17 березня в Миколаєві  відкрилася вже друга філія Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний», де діти та молодь міста матимуть можливість займатися хореографією під керівництвом досвідчених тренерів.
Танець – це пульс, биття серця, дихання, ритм життя… У ММПК «Молодіжний», очолюваному Юлією Захаровою, активно дбають  про розвиток творчих здібностей молодого покоління. Перша філія палацу культури —  сучасний молодіжний центр «Inspire» — вже на повну працює в Корабельному районі, а нова локація відчинила свої двері в мікрорайоні Намив, вулиця Озерна, 12.
Коштом, виділеним із міського бюджету із залученням спонсорської допомоги, за 8 місяців приміщення повністю оновили: відремонтували дах, замінили вікна та інженерні комунікації, створили сучасні танцювальні зали.  Усе продумано до найменших дрібниць  — роздягальні, вбиральні, зручності не лише для дітей, але й для дорослих, які також матимуть можливість відвідувати заклад. Своєю креативністю вражає розпис стін, адже над його створенням працювала директорка Дитячої художньої школи Євгенія Кручиніна.
«Танцюй разом з нами!», — закликає всіх охочих  Палац культури «Молодіжний». Контемп, хіп-хоп, стретчинг, леді денс, класика, джаз-фанк  — хореографія на будь-який смак. Головне  — обрати свій стилю танцю! Малеча від трьох років зможе відвідувати дитячу танцювальну студію, а їхні матусі — ранкові тренування з фітнесу.
За словами міського голови Олександра Сєнкевича, незабаром свої двері відчинить філія ММПК «Молодіжний» в Інгульському районі. А в мікрорайонах Північному та Соляних нині триває пошук комунального приміщення для переоблаштування.
Отже, культура міста розвивається та збагачується творчими осередками, а це значить, що попереду багато яскравих подій, нових звершень та перемог.

 

За інформацію та світлини дякуємо відділу інформаційного забезпечення департаменту міського голови Миколаївської міської ради.

.