І Відкритий міський онлайн-конкурс відеопривітань від казкових персонажів «Новорічний ZOOM-бум» визначився з переможцями!

І Відкритий міський онлайн-конкурс відеопривітань від казкових персонажів «Новорічний ZOOM-бум» визначився з переможцями!

Протягом грудня до участі в І Відкритому міському онлайн-конкурсі відеопривітань від казкових персонажів «Новорічний ZOOM-бум» долучилися веселі, креативні та творчо налаштовані миколаївці і навіть мешканці області, аби подарувати всім нам святковий настрій і радість зустрічі з новорічною казкою.

Організаторами та засновниками конкурсу виступили управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, Міський методичний центр клубної роботи та Кульбакінський будинок культури.

Усі учасники показали себе з найкращої сторони, тож за підсумками роботи журі було визначено переможців. А саме:

Гранпрі Відкритого міського онлайн-конкурсу відеопривітань від казкових персонажів «Новорічний ZOOM-бум» здобув Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика.

Приз глядацьких симпатій виборов відеоролик Миколаївської загальноосвітньої школи №1 ім. Олега Ольжича, отримавши 634 позитивні відгуки від глядачів під час голосування з 19 по 24 грудня.

У категорії «аматори від 5 років до 14 років включно»:

І місце – Омельченко Алексія та Омельченко Дімітрій, зразковий театральний колектив «Апельсин»  Кульбакінського будинку культури;

ІІ місце – Миколаївська загальноосвітня школа №1 ім. Олега Ольжича;

ІІІ місце – Мовчан Вікторія, зразковий театральний колектив Апельсин» Кульбакінського будинку культури.

У категорії «аматори від 15 років і старші»:

І місце – Миколаївський міський палац культури та урочистих подій;

ІІ місце – Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка;

ІІІ місце – Миколаївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 20.

У категорії «професіонали (актори, режисери, аніматори та інші)»:

І місце – Тернівський будинок культури;

ІІ місце – Культурно-ігровий комплекс «Дитяче містечко «Казка»;

ІІІ місце – Миколаївський міський палац культури «Корабельний».

Звання «Кращий казковий персонаж» отримали Маленький Санта та Мишеня у виконанні Омельченко Алексії та Омельченка Дімітрія, зразковий театральний колектив «Апельсин» Кульбакінського будинку культури.

Переможці нагороджуються святковими дипломами та призами.  Автори конкурсних відеороликів, створених з використанням української мови,  отримують солодкі подарунки. Отримати призи та подарунки можна у Міському методичному центрі та клубної роботи 28 та 29 грудня з 11:00 до 18:00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 22/12 (вхід з вул. Адмірала Макарова), попередньо зателефонувавши за номером: (0-512) 36-93-12 або 097-511-78-11.

Дякуємо всім за активну участь. Веселих зимових свят і до зустрічі через рік!