Відкритий міський конкурс героїко-патріотичної пісні і танцю визначився з переможцями!

Головна / Відкритий міський конкурс героїко-патріотичної пісні і танцю визначився з переможцями!

11 квітня у Палаці творчості учнів м. Миколаєва відбулися виступи окремих виконавців та творчих колективів в рамках проведення Відкритого міського конкурсу героїко-патріотичної пісні і танцю.

Організаторами та засновниками конкурсу виступили: міська рада воїнів-інтернаціоналістів міста Миколаєва, управління з питань культури та охорони культурної спадщини, управління освіти, Міський методичний центр клубної роботи та Миколаївський міський палац культури і мистецтв.

За підсумками проведення конкурсних змагань журі визначило переможців. А саме:

Володар гран – прі у хореографічній частині конкурсу:

  • Не визначено.

Володар гран – прі у вокальній частині конкурсу:

  • “Народний художній колектив” вокальне об’єднання “Відлуння”, гурт “Нащадки”, керівник Шевченко А.М. (Дитячий центр позашкільної роботи Корабельного району, номінація: «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія 10-13 років).

Лауреати І ступеню:

  • Красилюк Давид, керівник Метліцька І.В. (Великокорениський будинок культури, номінація «сольне виконання» , вікова категорія 7 -9 років);
  • Хор учнів молодших класів «Доремідошка» Дитячої музичної школи №1 ім. М.А. Римського-Корсакова, керівник Завацька О. Ю. (номінація «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія 7-9 років);
  • Хор учнів молодших класів Дитячої музичної школи №5, керівник Кратенко Л.В. (номінація «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія 7-9 років);
  • Костирко Софія, керівник Табакар Т. І. («Народний художній колектив» студія естрадного вокалу «Престиж» Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району, номінація «сольне виконання», вікова категорія 10 -13 років);
  • “Народний художній колектив” вокальне об’єднання “Відлуння”, гурт “Нова країна”, керівник Шевченко А.М. (Дитячий центр позашкільної роботи Корабельного району, номінація “ансамблі та хорові колективи», вікова категорія 10-13 років);
  • Кузнєцов Юрій, керівник Сергієнко Л. В. (Народна студія естрадного вокалу «Лю-Старс» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний», номінація «сольне виконання», вікова категорія 14-18 років);
  •  Зілінська Аліна, керівник Донченко Т.М. (вокальний гурток «Зіронька» Тернівського будинку культури, номінація «сольне виконання», вікова категорія 14 – 18 років);
  • Ансамбль «Enerjy voice», керівник Стрільчук Н.О. (Миколаївський коледж культури і мистецтв, номінація «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія 19 – 23 роки);
  • Крапівіна Ганна, ДНЗ № 82 “Лебідь” (номінація «сольне виконання», вікова категорія від 24 років);
  • Миронова Лариса (Миколаївський міський Будинок учителя, номінація «сольне виконання», вікова категорія від 24 років);
  • Народний вокальний ансамбль «Вітовчани», керівник Стефанюк В.Й. (Миколаївський міський палац культури “Корабельний», номінація «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія від 24 років);
  • “Народний художній колектив” ансамбль народного танцю “Веселка”, керівник Зарванська В.В. (Палац творчості учнів м. Миколаїв, номінація «ансамблі та великі форми», вікова категорія 10 – 13 років);
  • Студія танцю “Крок вперед”, керівник Гривняк В.О., (Кульбакинський будинок культури, номінація «ансамблі та великі форми», вікова категорія 14 – 19 років);
  • Ансамбль “Enerjy voice”, керівник Башко О.П. (Миколаївський коледж культури і мистецтв, номінація «хореографічний супровід вокального номеру», вікова категорія 14 – 19 років).

Лауреати ІІ ступеню:

  • Чупрун Ксенія, керівник Ковальська М.В, (Миколаївський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, номінація: «сольне виконання», вікова категорія 7-9 років);
  • Віджата Софія, керівник Сергієнко Л. В. (Народна студія естрадного вокалу «Лю-Старс» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний», номінація «сольне виконання», вікова категорія 10-13 років);
  • Кукуруза Діана, керівник Сергієнко Л. В., (Народна студія естрадного вокалу «Лю-Старс» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний», номінація «сольне виконання», вікова категорія 10-13 років);
  • Сиченко Олександра, керівник Шеремет К. К. (Дитяча музична школа № 6, номінація «сольне виконання», вікова категорія 10-13 років);
  • “Зразковий художній колектив” вокальний ансамбль “Аліски”, керівник Лісова І.В., (Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району, номінація «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія 10-13 років);
  • Гончарук Катерина, керівник Табакар Т.І. («Народний художній колектив» студія естрадного вокалу «Престиж» Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району, номінація «сольне виконання», вікова категорія 14 -18 років);
  • Ганусовська Марія, керівник Волошина А.І. (Палац творчості учнів міста Миколаїв, номінація «сольне виконання», вікова категорія 14 -18 років);
  • Науменко Катерина, керівник Барінова О.А. (ЗОШ № 22, номінація «сольне виконання», вікова категорія 14 -18 років);
  • Дует вокального гуртка “Зіронька” у складі Михайла Поляруса та Зілінської Аліни, керівник Донченко Т.М. (Тернівський будинок культури, вокальний гурток «Зіронька», номінація «малі форми: дует, тріо, квартет, квінтет», вікова категорія 14 – 18 років);
  • Овсяннікова Світлана (Миколаївський міський палац культури “Корабельний”, номінація «сольне виконання», вікова категорія від 24 років);
  • Тріо “Родина”, керівник Носик І.В. (Миколаївський міський палац культури та мистецтв, номінація «малі форми: дует, тріо квартет, квінтет», вікова категорія від 24 років);
  • “Народний художній колектив” ансамбль танцю “Аліски”, керівник Цуканова Ю.Ю. (Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району, номінація «ансамблі та великі форми», вікова категорія 6-9 років);
  • Танцювальний колектив “Юність Прибужжя”, керівник Бєлічко В.В. (ЗОШ № 51, номінація «танці малих форм (у тому числі сольний танець)», вікова категорія 10 -13 років);
  • Колектив сучасної хореографії “Flash Point”, керівник Уманець С.Ю. (Тернівський будинок культури, номінація «хореографічний супровід вокального номеру», вікова категорія 14 до 19 років).

Лауреати ІІІ ступеню:

  • Носик Єлизавета, (Оперно-вокальна студія ім. Ніни Западинської Миколаївського міського палацу культури і мистецтв, номінація «сольне виконання», вікова категорія 7 -9 років);
  • Гладченко Ніка, керівник Золотова Н.В. (вокальний гурток “Веселка” Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району, номінація «сольне виконання» , вікова категорія 7 -9 років);
  • Федорова Аліна, керівник Гісін Л.Г.(студія сучасної пісні “Соло” ЗОШ № 42, номінація «сольне виконання» , вікова категорія 10-13 років);
  • Іслангірієва Таміла, керівник Крапівіна Г.С. (Миколаївський міський Будинок учителя, номінація «сольне виконання», вікова категорія 10-13 років);
  • Данич Ольга, керівник Лісова І.В. («Зразковий художній колектив» вокальний ансамбль “Аліски” Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району, номінація «сольне виконання» , вікова категорія 10-13 років);
  • Нагорнюк Влада, керівник Черновол Л.Ф.(ЗОШ № 43, номінація «сольне виконання», вікова категорія 10-13 років);
  • “Зразковий художній колектив” театр пісні “Натхнення”, керівник Крапівіна Г.С. (Миколаївський міський Будинок учителя, номінація “ансамблі та хорові колективи, вікова категорія 10-13 років);
  • Вокальний гурт “Сузір’я”, керівник Чеховська Н.П. (ЗОШ № 48, номінація «ансамблі та хорові колективи» , вікова категорія 10-13 років);
  • Полярус Михайло, керівник Донченко Т.М. (Тернівський будинок культури, вокальний гурток «Зіронька», номінація «сольне виконання», вікова категорія 14 – 18 років);
  • Грузінова Ірина, керівник Султанська М.Ю. (Великокорениський будинок культури, номінація «сольне виконання» , вікова категорія 14 – 18 років);
  • Осташевська Владислава, керівник Леженко О.О. (ЗОШ № 3, номінація «сольне виконання», вікова категорія 14 – 18 років);
  • Дует Миколаївського коледжу культури і мистецтв у складі Шалової Софії та Марковської Крістіни, керівник Бендер Ю.О (номінація “малі форми: дует, тріо, квартет, квінтет”, вікова категорія 14 – 18 років);
  • Вокальний квартет “Водограй”, керівник Волошина А. І. (Палац творчості учнів міста Миколаїв, номінація “малі форми: дует, тріо, квартет, квінтет”, вікова категорія 14 – 18 років);
  • Вокальна група “Діти як діти”, керівники Навроцька В.В., КузікТ. (Освітній комплекс «Гіпаніс» Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика, номінація “ансамблі та хорові колективи”, вікова категорія 14 – 18 років);
  • Ансамбль студії естрадного вокалу “Звезда”, керівник Овсяннікова С.М. (Миколаївський міський палац культури “Корабельний”, номінація “ансамблі та хорові колективи”, вікова категорія від 24 років);
  • Хореографічний ансамбль «Натхнення», керівник Фісенко М.В. (Малокорениський будинок культури, номінація “ансамблі та хорові колективи”, вікова категорія 10-13 років);
  • “Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Веселка», керівник Кірасірова Я.І. (ЗОШ № 60, номінація: «танці малих форм (у тому числі сольний танець)”, вікова категорія 10 – 13 років);
  • Колектив народного танцю «Південна рапсодія», керівник Градова Р.К. (Матвіївський будинок культури, номінація: «ансамблі та великі форми» , вікова категорія 10 – 13 років);
  • Танцювальний колектив ЗОШ №3 , керівник Лежненко О.О. (номінація «хореографічний супровід вокального номеру», вікова категорія 10 – 13 років);
  • Школа танців «YES I CAN», керівник Любченко О.В. (номінація «ансамблі та великі форми», вікова категорія від 20 років).

Спеціальні призи та дипломи:

  • Творчий колектив «Bezslov», керівник Андрєєва О.О. (Миколаївська спеціалізована школа-інтернат № 6) – «За яскраве втілення творчого задуму та патріотизм»;
  • Горбачова Аліна, сольне виконання пісні жестовою мовою, керівник Ковалева О.М. (Миколаївська спеціалізована школа-інтернат № 6) – «За проникливість та емоційність художнього образу»;
  • Марковська Крістіна, керівник Бендер Ю.О. (Миколаївський коледж культури і мистецтв) – «За проникливість та емоційність художнього образу»;
  • Гісін Леонід Григорович, керівник студії сучасної пісні «Соло» (ЗОШ № 42) – «За значний творчий внесок у патріотичне виховання молоді»;
  • Полівода Карина, керівник Бендер Ю.О.(Миколаївський коледж культури і мистецтв) – «Надія конкурсу»;
  • Кузнєцова Єлизавета, керівник Сулименко К.В. (вокальна студія «Талант», Миколаївський міський палац культури «Молодіжний») – «Надія конкурсу»
  • Мільніченко Анна, керівник Шепелевич Л.Д. (Миколаївська гімназія № 2) – «Надія конкурсу»;
  • Ансамбль-студія естрадного вокалу «Звезда», керівник Овсяннікова С.М.(Миколаївський міський палац культури «Корабельний») – «Приз глядацьких симпатій»;
  • Долженко Тетяна (Малокорениський будинок культури) – «За популяризацію пісень на афганську тематику» (від Міської ради воїнів-інтернаціоналістів м. Миколаєва).;

Володарі Гран-прі, лауреати І, ІІ, ІІІ ступенів у всіх номінаціях та вікових категоріях, а також володарі спеціальних призів і дипломів будуть нагороджені під час гала-концерту, що відбудеться 9 травня у Каштановому сквері по вулиці Соборній. Учасники Міського конкурсу героїко-патріотичної пісні і танцю, які не увійшли до категорії лауреатів, будуть відзначені дипломами за активну участь.

Дякуємо всім організаторам, партнерам та учасникам і бажаємо творчих успіхів та нових перемог!