Відкритий міський конкурс героїко-патріотичної пісні і танцю визначився з переможцями!»

Головна / Відкритий міський конкурс героїко-патріотичної пісні і танцю визначився з переможцями!»

09 квітня у Палаці творчості учнів м. Миколаєва відбулися виступи окремих виконавців та творчих колективів в рамках проведення Відкритого міського конкурсу героїко-патріотичної пісні і танцю.

Організаторами та засновниками конкурсу виступили: міська рада воїнів-інтернаціоналістів міста Миколаїв, управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, управління освіти Миколаївської міської ради, Міський методичний центр клубної роботи та Миколаївський міський палац культури і мистецтв.

За підсумками проведення конкурсних змагань журі визначило переможців.

А саме:

Володар Гран – прі

у хореографічній частині конкурсу:

– Не визначено.

Володар Гран – прі

у вокальній частині конкурсу:

– Зроднікова Вікторія, керівник Кравченко Л. Т. (Вокальна студія «LiKra» Тернівського будинку культури, номінація «сольне виконання», вікова категорія 19-23 роки).

Лауреати І ступеня:

– Крупський Матвій, керівник Панкова О. С. (Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району, номінація «сольне виконання», вікова категорія 7 – 9 років);

– Петриченко Дар’я (Муніципальний тетр-студія для дітей юнацтва та молоді, номінація «сольне виконання», вікова категорія 7 – 9 років);

Чупрун Ксенія (Муніципальний тетр-студія для дітей юнацтва та молоді, номінація «сольне виконання», вікова категорія 7 – 9 років);

Хор учнів молодших класів Дитячої музичної школи №3, керівник Тимко Т. В., (номінація: «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія 7-9 років);

Хор учнів молодших класів «Доремідошка» Дитячої музичної школи №1 ім. М.А. Римського-Корсакова, керівник Завацька О. Ю. (номінація «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія 7-9 років);

Костирко Софія, керівник Табакар Т. І. («Народний художній колектив» гурток сольного співу «Престиж“, номінація «сольне виконання», вікова категорія 10 – 13 років);

Каверіна Ксенія, керівник Ковальчук В.І. (Дитяча музична школа № 3, номінація «сольне виконання», вікова категорія 10 – 13 років);

Скорик Владислава, керівник Сергієнко Л. В.( Народна студія естрадного вокалу «Люстарс» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний», номінація «сольне виконання», вікова категорія 10 – 13 років);

Хореографічний колектив «Ritmix», керівник Сєднєв В. В. (Матвіївський будинок культури, номінація «ансамблі та великі форми», вікова категорія 10 – 13 років);

– Зразковий ансамбль танцю «Водограй», керівник Чебан С. В. (Миколаївський міський палац культури «Корабельний», номінація «ансамблі та великі форми», вікова категорія 10 – 13 років);

Мамішова Азіза, керівник Гісін Л. Г. (Студія сучасної пісні «Соло» ЗОШ № 42, номінація «сольне виконання», вікова категорія 14 – 18 років);

Коваль Оксана, керівник Бендер Ю. О. (Миколаївський коледж культури і мистецтв, номінація «сольне виконання», вікова категорія 14 – 18 років);

Колісан Дар’я, Муніципальний театр-студія для дітей юнацтва та молоді, номінація «сольне виконання», вікова категорія 14 – 18 років);

– “Народний художній колектив” вокальне об’єднання “Відлуння”, керівник Шевченко А.М. (Дитячий центр позашкільної роботи Корабельного району, номінація «малі форми: дует, тріо, квартет, квінтет», вікова категорія 14 -18 років);

Студія народного танцю «Жемчужина», керівник Абдулаєва А. О. (Миколаївський міський палац культури і мистецтв, ЦКтаД «Промінь», номінація «ансамблі та великі форми», вікова категорія 14 -19 років);

Хореографічний колектив «Золотий колосок», керівник Любецька Ю. В. (Тернівський будинок культури, номінація «ансамблі та великі форми»);

Хоровий колектив “Барви”, керівник Парфентьєва І. П. (Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського, кафедра музичного мистецтва, номінація «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія 19 – 23 роки);

– Наталя Сиротюк, керівник Носик І. В. (Миколаївський міський палац культури і мистецтв, ЦКтаД «Промінь», оперно-вокальна студія ім. Н. Западинської, номінація «сольне виконання», вікова категорія від 24 років);

Крапівіна Ганна, ДНЗ № 82 “Лебідь”, номінація «сольне виконання», вікова категорія від 24 років).

Лауреати ІІ ступеня :

– Литвиненко Вікторія, керівник Кравченко Л. Т. (Вокальна студія «LiKra» Тернівського будинку культури, номінація «сольне виконання», вікова категорія 7 – 9 років);

Хор учнів молодших класів ДМШ № 5, керівник Кратенко Л. В., концертмейстер Гампарцум О. В. (номінація «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія 7 – 9 років);

“Народний художній колектив” вокальне об’єднання “Відлуння”: гурт “Барбі”, керівник Шевченко А.М. (Дитячий центр позашкільної роботи Корабельного району, номінація «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія 7 – 9 років);

Щепотьєва Валерія, керівник Гісін Л. Г. (Студія сучасної пісні «Соло», ЗОШ № 42, номінація «сольне виконання», вікова категорія 10 – 13 років);

Калашнікова Таїсія, керівник Сергієнко Л. В. (Народна студія естрадного вокалу «Люстарс» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний», номінація «сольне виконання», вікова категорія 10 – 13 років);

Камінський Даніїл, керівник Сергієнко Л. В. (народна студія естрадного вокалу «Люстарс» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний», номінація «сольне виконання», вікова категорія 10 – 13 років);

Петровська Аксінія, керівник Суліменко К. В. (Вокальна студія «Талант» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний», номінація «сольне виконання», вікова категорія 10 – 13 років);

Борулько Дар’я, керівник Козакова О.О. (Вокальна студія “Альтер – Его” Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний», номінація «сольне виконання», вікова категорія 10 – 13 років);

– “Народний художній колектив” вокальне об’єднання “Відлуння”: гурт “Тоніка”, керівник Шевченко А.М. (Дитячий центр позашкільної роботи Корабельного району, номінація «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія 10 – 13 років);

Вокальний ансамбль «Водограй», керівник Волошина А. І. (Миколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки, номінація «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія 10 – 13 років);

Харюк Анна, керівник Шевченко А.М. («Народний художній колектив» вокальне об’єднання “Відлуння” Дитячого центру позашкільної роботи Корабельного району, номінація «сольне виконання», вікова категорія 14 – 18 років);

– Віджата Софія, керівник Сергієнко Л. В. (Дитяча музична школа № 5, номінація «сольне виконання», вікова категорія 14 – 18 років);

Марковецька Олена, керівник Авакян Е.Е. (Вокальна студія “Бельканто” Кульбакінського будинку культури, номінація «сольне виконання», вікова категорія 14 – 18 років);

Ганієв Олександр (Муніципальний театр-студія для дітей юнацтва та молоді, номінація «сольне виконання», вікова категорія від 24 років);

Тріо Малашевич, керівник Стефанюк В. Й. (Миколаївський міський Будинок учителя, номінація «малі форми: дует, тріо, квартет, квінтет», вікова категорія від 24 років).

Лауреати ІІІ ступеня:

– Загребельна Катерина, керівник Стрецкул О. В. (Вокальна студія «Шанс» Миколаївського міського палацу культури і мистецтв, ЦКтаД «Промінь», номінація «сольне виконання», вікова категорія 7 – 9 років);

Карапетян Ірина, керівник Шаріпова Р. Р. («Зразковий художній колектив» театр пісні «Натхнення» Миколаївського міського Будинку учителя, номінація «сольне виконання», вікова категорія 7 – 9 років);

Студія дитячого співу “Зіронька”, керівник Донченко Т. М. (Тернівський будинок культури, номінація «малі форми: дует, тріо, квартет, квінтет», вікова категорія 7 – 9 років);

«Зразковий художній колектив» театр пісні «Натхнення», керівник Шаріпова Р. Р. (Миколаївський міський Будинок учителя, номінація «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія 7 – 9 років);

«Зразковий художній колектив» театр пісні «Натхнення», керівники: Шаріпова Р. Р. та Крапівіна Г. С. (Миколаївський міський Будинок учителя, номінація «ансамблі та хорові колективи»);

– Рибак Марія, керівник Гісін Л. Г. (Студія сучасної пісні «Соло» ЗОШ № 42, номінація «сольне виконання», вікова категорія 10 – 13 років);

– Кіладзе Майя, керівник Суліменко К. В. (Вокальна студія «Талант» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний», номінація «сольне виконання», вікова категорія 10 – 13 років);

Ясляр Тетяна, Калинівська дитяча музична школа, номінація «сольне виконання», вікова категорія 10 – 13 років);

Ільїна Ксенія, Калинівська дитяча музична школа, номінація «сольне виконання», вікова категорія 10 – 13 років);

Ансамбль «зразкового художнього колективу» театру пісні «Натхнення», керівник Крапівіна Г. С. (Миколаївський міський Будинок учителя, номінація «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія 10 – 13 років);

Вокальний ансамбль «Любисточки», керівник Панкова О. С. (Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району, номінація «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія 10 -13 років);

Бондарчук Тимофій, керівник Курмаєва С.В. (Малокорениський будинок культури, номінація «сольне виконання», вікова категорія 14 – 18 років);

Ільїна Анастасія, керівник Панкова О. С. (Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району, номінація «сольне виконання», вікова категорія 14 – 18 років);

– Крижановська Ганна, керівник Бендер Ю. О. (Миколаївський коледж культури і мистецтв, номінація «сольне виконання», вікова категорія 14 – 18 років);

Буркат Валерія, керівник Ярова Т.А. (Дитяча музична школа № 3, номінація «сольне виконання», вікова категорія 14 – 18 років);

Тутко Олена, керівник Носик І. В. (Миколаївський міський палац культури і мистецтв ЦКтаД «Промінь», оперно-вокальна студія ім. Н. Западинської, номінація «сольне виконання», вікова категорія від 24  років);

Вокальний ансамбль «Сузір’я», керівник Купчишин А. І.

(Кульбакінський будинок культури, номінація «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія від 24 років);

Студія танцю “Крок вперед”, керівник Гривняк В. (Кульбакінський будинок культури, номінація «ансамблі та хорові колективи», вікова категорія від 20 років);

Студія сучасного танцю «NONSTOP», керівник Капустін О. В. (Миколаївський міський палац культури і мистецтв ЦКтаД «Промінь», номінація «танці малих форм», вікова категорія 14 – 19 років).

Володарі спеціального призу: «За краще виконання творів на афганську тематику»:

– Пономар Єлизавета, керівник Кравченко Л. Т. (Вокальна студія «LiKra» Тернівського будинку культури, номінація «сольне виконання», вікова категорія 1923 роки);

– Володимир Москаленко, керівник Кравченко Л. Т. (Вокальна студія «LiKra» Тернівського будинку культури, номінація «сольне виконання», вікова категорія 19-23 роки).

Володарі Гран-прі, лауреати І, ІІ, ІІІ ступенів у всіх номінаціях та вікових категоріях, а також володарі спеціальних призів і дипломів будуть нагороджені під час Гала-концерту, що відбудеться 9 травня у Каштановому сквері по вулиці Соборній. Учасники Відкритого міського конкурсу героїко-патріотичної пісні і танцю, які не увійшли до категорії лауреатів, будуть відзначені дипломами за активну участь.

Дякуємо всім організаторам, партнерам та учасникам і бажаємо творчих успіхів та нових перемог!