Відкритий міський конкурс героїко-патріотичної пісні і танцю чекає на талановитих і неспокійних серцем особистостей

Відкритий міський конкурс героїко-патріотичної пісні і танцю чекає на талановитих і неспокійних серцем особистостей

Відсьогодні стартує етап подання заявок для участі у Відкритому міському конкурсі героїко-патріотичної пісні і танцю, який відбудеться цього року у дистанційному форматі.

Аматорські вокальні та хореографічні колективи м. Миколаєва, окремі виконавці всіх вікових категорій, учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів, студенти закладів вищої освіти всіх рівнів акредитації м. Миколаєва та інших міст України мають чудову нагоду представити все найкраще і найновіше з героїко-патріотичного творчого  доробку, напрацьованого протягом останніх двох років.

Зважаючи на істотно змінений, у  зв’язку з карантином, формат проведення заходу, організатори збагатили репертуарну палітру конкурсу новою номінацією «хоровий віртуальний проект» та окремою почесною відзнакою  «За виконання творів, присвячених місту Миколаїв» .

Тож, друзі, до 22 квітня 2021 року ваших заявок, поданих в електронному вигляді на пошту mmc.kultura@ukr.net  з обов’язковим посиланням на відео виступу, з нетерпінням чекають у Міському методичному центрі клубної роботи.

Бажаємо всім творчого натхнення, переможного настрою і мирної весни!