«Відчуття краси ‒ могутня зброя»: дивна магія творчості Михайла Карабутова

«Відчуття краси ‒ могутня зброя»: дивна магія творчості  Михайла Карабутова

Весна поступово входить у свої права. У бажанні оновлення й пошуках тепла все навколо оживає. У миті тиші здається, що страшні сполохи війни залишилися далеко в іншому світі, а величезне прагнення жити й кохати перемогли назавжди. А ще співати гімни красі буття через творчість.

«Так і буде!» ‒ переконаний миколаївський майстер-різьбяр Михайло Карабутов. Чоловік впевнений, що відчуття краси надихає на реальні дії, доносить певну ідею і навіть мотивує. А іноді стає зброєю: допомагає на всі усюди прокричати про біду, вимагати справедливості, примусити зупинити агресію, засудити гріх вбивства та насилля.

Голова ГО «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса»», заслужена працівниця культури України Валентина Кривцова зазначає: «Творчість Михайла Карабутова зачаровує. Це філігранне різьблення по яєчній шкаралупі, витончене гравіювання на склі, оригінальна пірографія і незвичайно креативна аромографіка. У роботах митця криється дивна магія, що примушує одну й ту саму роботу передивлятися знову і знову. У його роботах втілена глибока шана культурі рідної землі, безмежна любов до неї, а ще віра у Бога та вище Покровительство».

У ці суворі дні кожен українець усіма можливими засобами наближає бажану Перемогу. Але і в окопах, і в бомбосховищах, у центрах для біженців ‒ де тільки можливо творчі люди продовжують творити. Їхні твори ‒ реальні свідки подій для нащадків, для майбутніх поколінь. А для сучасників ‒ порятунок та надія… А ще усвідомлення ціни, якою досягається такий крихкий Мир!

Лише спільними зусиллями ми подолаємо ці страшні випробування. Все буде ‒ Україна!

На світлинах – роботи Михайла Карабутова.

Зображення запису – “Україна непереможна”, різьблення