«Ви даруєте нам щастя спілкування з живою книгою…»: працівників централізованої бібліотечної системи для дорослих міста Миколаєва привітали з професійним святом

«Ви даруєте нам щастя спілкування з живою книгою…»: працівників централізованої бібліотечної системи для дорослих міста Миколаєва привітали з професійним святом

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається 30 вересня, у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулися урочисті збори. Працівників централізованої бібліотечної системи для дорослих з їхнім професійним святом привітали начальник управління культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров, директорка Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького Інга Хоржевська, друзі та колеги.

Гості, зазначили, що це свято об’єднує всіх, хто небайдужий до живої книги і читання. Сучасні бібліотеки перетворюються на інтелектуальні центри, спроможні надати послуги людям різного віку, фаху та вподобань. Сюди приходять мами з дітьми, представники різних громадських організацій, велика кількість студентів і школярів, люди старшого віку.

За вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм кращі фахівці були відзначені грамотами та подяками Миколаївського міського голови, управління культури та охорони культурної спадщини, голів адміністрацій міста. Музичні привітання учасникам свята пролунали від ансамблю «Bandura Plus», художній керівник та диригент Марина Добровольська.

Нехай ніколи не втратиться живий зв’язок між книгою і людиною! Творчої наснаги всім працівникам бібліотечних установ!