“Вхід вільний, а емоції спільні!” – на миколаївців чекають кінопокази просто неба!

“Вхід вільний, а емоції спільні!” – на миколаївців чекають кінопокази просто неба!

29 та 30 квітня о 20:00 в місті Миколаєві стартують кінопокази просто неба! Ознайомитися з кращими зразками зарубіжного та вітчизняного кінематографу в необмеженому стінами і контролерами кінотеатрі можна буде завітавши на “Понтон” (нижній БАМ).

Під час зустрічей усі бажаючі абсолютно безкоштовно зможуть насолодитися шедеврами світової кіноіндустрії, відпочити на свіжому повітрі і провести свій вільний час в гарній компанії та приємній атмосфері.

Кінопокази проходитимуть в рамках проекту згуртування громади міста Миколаєва «Миколаїв: ми – коло», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Організатори: ініціативна група проекту згуртування громади м. Миколаєва “Миколаїв:ми – коло”, управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, Міський методичний центр клубної роботи.

Партнери: кіноклуб Reality Shift Cinema Club, креативний простір “Понтон”, Кульбакінський будинок культури.

Інформаційна підтримка: провідне міське радіо «Рідна вулиця».

Дати проведення кінопоказів: 29 – 30 квітня; 25-26 травня;22 – 23 червня.

Час і місце кінопоказів незмінні – о 20:00, “Понтон” (нижній БАМ).

Ближче до дати проведення кінопоказів буде опубліковано перелік кінострічок. За черговою порцією позитивних емоцій, новими друзями та яскравими враженнями на “Понтон”!