“Весняні” перемоги учнів ДШМ №2

“Весняні” перемоги учнів ДШМ №2

Початок весни для учнів відділу народних інструментів Дитячої школи мистецтв №2 став продуктивним та багатим періодом на участь і перемоги у конкурсах різних рівнів.

Талановиті виконавці підкорили сцени знаних та авторитетних конкурсів. Анастасія Зазвірська отримала ІІ місце на ХХІІІ Всекраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних музичних інструментах “Провесінь” у м. Кропивницький (викладач Дмитренко Т.О., концертмейстер Седух С.Т.). В обласному конкурсі виконавців на народних інструментах Олексій Черненко здобув перемогу (викладач Желєзна М.Ф.), ІІ ж місце було присвоєно Дмитру Мартинову (викладач Іванова Н.В.).

Не менш успішною була участь учнів Дитячої школи мистецтв №2 в Миколаївському обласному огляді малих форм ансамблів народних інструментів «VOLTA». З 37 виконавців з Миколаєва, Вознесенська та Очакова, які брали участь у конкурсі, Дмитро Мартинов виборов Гран-прі. Успішно виступила і Анастасія Зазвірська та Олексій Черненко, які посіли І та ІІ місця. Член журі, керівник ансамблю народних інструментів «Узоры» Миколаївської обласної філармонії, заслужений артист України Іван Обревко підкреслив, що справжні самородки проявляють свої таланти саме на таких заходах. Усіх учасників мистецького заходу було відзначено дипломами управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації та нагороджено пам’ятними подарунками від Миколаївського обласного центру народної творчості.

Вітаємо учнів школи зі значними досягненнями!Пишаємося майбутніми талановитими артистами – гідними представниками галузі “Культура” міста Миколаєва.