“Велич слова славетних українців”: конкурс відеопрочитань творів Івана Франка, Лесі Українки та Василя Стефаника

“Велич слова славетних українців”: конкурс відеопрочитань творів Івана Франка, Лесі Українки та Василя Стефаника

2021 року в Україні відзначають 150-річчя від дня народження Лесі Українки та Василя Стефаника, а також 165-ту річницю від дня народження Івана Франка. Ці ювілейні дати дарують чудову можливість знову і знову говорити про видатних українських письменників, перечитувати знайомі з дитинства тексти, проживаючи історії літературних персонажів.

Центральна міська бібліотека імені М.Л. Кропивницького оголошує конкурс відеопрочитань творів Івана Франка, Лесі Українки та Василя Стефаника.

Для участі необхідно до 31 серпня 2021 року надіслати заявку і свою відеороботу на адресу електронної пошти: nikclib@gmail.com із приміткою «Конкурс відеопрочитань».

Усі відеороботи будуть опубліковані організаторами та партнерами конкурсу на сайтах, а також у соціальних мережах за хештегами: #величСлова, #читайукраїнське, #ЛесяУкраїнка, #ВасильСтефаник, #ІванФранко. Підбиття підсумків конкурсу  відбудеться на урочистому заході до Дня української писемності та мови в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького.

Детальніше про правила участі дізнавайтеся за посиланням:  https://cutt.ly/ilzYVmP

А тим часом фахівці бібліотеки підготували колективне і надзвичайно емоційне прочитання одного з найбільш відомих віршів української мисткині «Contra spem spero», що в перекладі з латини означає «Без надії сподіваюсь!». Його можна вважати своєрідним гімном непростому життю і унікальній творчості поетеси.