«Вечір прем’єр-2021»: у Миколаєві відбувся ІV фестиваль сучасного композиторського мистецтва академічного спрямування

«Вечір прем’єр-2021»: у Миколаєві відбувся ІV фестиваль сучасного композиторського мистецтва академічного спрямування

5-6 жовтня вже вчетверте пройшов Миколаївський відкритий міський фестиваль сучасного композиторського мистецтва академічного спрямування «Вечір прем’єр». Свято живої музики було започатковано у 2018-му році засновником Клубу композиторів «Ad libitum» Владиславом Коршуновим на базі Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій. За цей час захід став довгоочікуваним для багатьох поціновувачів музичного мистецтва.

Першого фестивального дня у Миколаївському міському палаці культури та урочистих подій відбулося офіційне відкриття. У рамках засідання круглого столу «Аспекти розвитку композиторського мистецтва» учасники обговорили основні тенденції народження сучасної музики.

Другого дня у Євангелічно-лютеранській церкві Христа Спасителя гості фестивалю слухали нові твори у виконанні самих композиторів і Муніципального камерного оркестру Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій (диригентка Наталя Ільчук). У концертній програмі відбулися музичні прем’єри як від авторів-початківців, так і досвідчених композиторів: Олега Таганова, Владислава Коршунова, Василя Івасіва, Ірини Жадик, Олександра Федотка, Єлизавети Альбрехт, Дмитра Смирнова, Серафима Іванова, Еліни Образцової, Вікторії Шинкаренко, Володимира Малихіна, Ольги Гвоздь, Юлії Чепеленко, Аліни Решітко та Анастасії Лебединцевої.

Фуги та арії, музичні поеми й романси, п’єси і вокальні цикли наповнили серця присутніх незабутніми відчуттями єднання з її величністю Музикою.

Цьогорічне свято вдалося! Тож, до зустрічі на «Вечорі прем’єр-2022»!

Світлини: Sergeus M. Nicolchuk