Вчимося вчитися у онлайн форматі

Вчимося вчитися у онлайн форматі
23 квітня працівники Міського методичного центру та клубної роботи, Матвіївського і Великокорениського БК, ММПК «Корабельний» та ММПК «Молодіжний» взяли участь у обласному онлайн семінарі на тему: «Застосування основних жанрів народного мистецтва в масових театралізованих заходах і дійствах».
Організатором навчального заходу виступив Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.
В рамках семінару в дистанційному режимі розглядалися питання щодо особливостей проведення театралізованих заходів, значення і ролі весільної атрибутики в театралізованих побутових дійствах; основні правила підбору музичного матеріалу та створення художнього образу й мізансценування; використання побутових і сюжетних танців.
З кожного з цих питань спікерами – провідними спеціалістами МОЦНТ та КОР – були надані детальні роз’яснення, продемонстровані наочні матеріали, вказані слушні поради щодо тонкощів підготовки й розробки побутового обряду.
Учасники семінару лишились задоволеними таким незвичним ще для багатьох форматом навчання, та щиро дякували організаторам за змістовні і яскраві доповіді.
Всім учасникам і організаторам заходу бажаємо наснаги і подальшого творчого й професійного зростання.