В центрі міста відбувся суперфінал музичного марафону “Миколаїв співає на Соборній”

В центрі міста відбувся суперфінал музичного марафону “Миколаїв співає на Соборній”

12 травня в Каштановому сквері по вулиці Соборній відбувся заключний етап і довгоочікуваний суперфінал першого в Миколаєві музичного марафону “Миколаїв співає на Соборній”, що проходив в рамках проекту згуртування громади міста “Миколаїв:ми-коло” (керівник Олена Гойман).

Організаторами творчого проекту виступили: ініціативна група проекту згуртування громади м. Миколаєва “Миколаїв:ми – коло”, що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу; управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради; Міський методичний центр клубної роботи. Партнерами заходу стали: Палац культури “Корабельний”, Кульбакінський та Тернівський будинки культури.

За звання “Кращий співак Миколаєва” боролися надзвичайно талановиті, артистичні та емоційні вокалісти, які стали переможцями 4 етапів марафону. В музичному батлі зійшлися: Елеонора Норова – переможниця І етапу, Альона Данілова – переможниця ІІ етапу, Ілля Шишлов – переможець ІІІ етапу і переможниця ІV етапу – Валерія Буркат.

Суперфіналісти підкорювали глядачів, які зібралися на головні вулиці міста виконавською майстерністю і неймовірним артистизмом. Після чого глядачі проголосували різнокольоровими фішками за співака, який вразив їх найбільше. Саме присутні містяни на вулиці Соборній і визначали кращого співака Миколаєва – абсолютного переможця музичного марафону.

За підсумками голосування перемогу здобув харизматичний Ілля Шишлов, якому підспівували і підтанцьовували усі присутні на музичному святі.

Привітав суперфіналістів і вручив переможцю почесний кубок начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров. Усіх суперфіналістів було нагороджено білетами на концерт відомої української співачки TAYANNИ, що незабаром пройде в Миколаєві.