В Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться презентація книги Валерія Бабича «Властелины океанов»

В Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться презентація книги Валерія Бабича «Властелины океанов»

16 лютого о 16:00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться презентація нової книги відомого миколаївського публіциста, члена Національної спілки журналістів України, інженера-суднобудівника Валерія Бабича «Властелины океанов».

Книга створена у форматі фотоальбому і є продовженням попередніх книг Валерія Васильовича «Наши авианосцы» и «Город Святого Николая и его авианосцы». В основі видання – експозиція світлин, які розміщувалися у 2014-2015 роках в Музеї суднобудування і флоту м. Миколаєва і були присвячені протистоянню радянського і американського флотів ІІ половини ХХ століття. За відгуками відвідувачів музею виставка була ексклюзивною і не мала аналогів. Вперше були зібрані разом унікальні фото авіаносців Радянського Союзу та Сполучених Штатів Америки. Такою ж ексклюзивною має стати і книга.

Під час презентації на відвідувачів очікує невимушена атмосфера спілкування з Валерієм Васильовичем, знайомство з його творчою і громадською діяльністю, музичні етюди від автора та безліч інших приємних сюрпризів.