«В об’єктиві – Миколаївщина багатонаціональна»: ЦМБ імені Кропивницького запрошує на відкриття фотовиставки

«В об’єктиві – Миколаївщина багатонаціональна»: ЦМБ імені Кропивницького запрошує на відкриття фотовиставки
  24 березня о 14:00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться відкриття фотовиставки «В об’єктиві – Миколаївщина багатонаціональна».
    Проєкт «Миколаїв багатонаціональний» – про любов до своїх національних витоків, культурного коріння, про любов до людей у всьому їхньому різноманітті. Його автор та ініціатор втілення в життя – миколаївська фотохудожниця Ольга Волкова.
     Реалізується проєкт громадською спілкою «Рада національних товариств Миколаївської області» на виконання Обласної цільової національно-культурної програми «Збереження і розвиток етнічної, культурної і мовної самобутності національних меншин області» на 2019 – 2021 рр.». Відбувається за підтримки управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради. Участь у проєкті взяли представники 18 національних спільнот, а також члени Миколаївської мусульманської релігійної громади і студенти з Індії ЧНУ ім. П. Могили.
    Організатори проєкту «Миколаїв багатонаціональний» ставили за мету за допомогою камери передати культурні особливості й традиції різних народів, представники яких здавна й не так давно мешкають на Миколаївщині. На цих світлинах— краса й натхнення, творчість й різнобарв’я етнічних культур Північного Причорномор’я, вони дають змогу більше дізнатися про тих, хто живе поруч з нами, дарують велику естетичну насолоду, адже були зроблені з любов’ю.
     Захід проводиться з дотриманням карантинних заходів безпеки: кількість місць обмежена, вхід у захисних масках.