У Миколаєві з’явилося власне караоке на Соборній!

У Миколаєві з’явилося власне караоке на Соборній!

21 квітня в Каштановому сквері по вул. Соборній гучно, мелодійно та надзвичайно емоційно стартував музичний марафон “Миколаїв співає на Соборній”.

Організаторами творчого проекту виступили: ініціативна група проекту згуртування громади м. Миколаєва “Миколаїв:ми – коло”, управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, Міський методичний центр клубної роботи.

Захід проходив у форматі “караоке”, під час якого талановиті та творчі особистості могли продемонструвати свої вокальні здібності та поборотися за звання “Кращий співак Миколаєва”.

У відбірковому турі, де всі бажаючі разом з ведучим заходу виконували “народний гімн” – вокальну композицію “Червона рута” було обрано 5 учасників. Найактивнішою під час відбіркового туру виявилася молодь, яка в подальшому своїм енергійним запалом та сучасним репертуаром зробила суботній день містян по – справжньому музичним та драйвовим.

З 5 учасників до фіналу потрапило два вокаліста, яких було визначено за оплесками глядачів. Так, фіналістами стали Елеонора з міста Миколаєва та Анна з міста Вознесенськ. Серед двох дівчат переможницю визначали городяни за допомогою різнокольорових фішок, якими голосували за улюблену артистку під час фінальної композиції. За підрахунками більшу кількість голосів отримала Елеонора, яка і стала переможницею І музичного марафону “Миколаїв співає на Соборній”.

Учасники заходу були відзначені фірмовими ручками та екоторбинками проекту згуртування громади міста “Миколаїв:ми-коло”, в рамках якого і реалізується творчий захід. Переможця та фіналіста було нагороджено новенькми USB – флешками.

Чєкаємо миколаївців та гостей міста в наступних етапах марафону, які відбудуться:

– 28 квітня о 15:00 в Каштановому сквері (вул. Соборна);

– 01 травня о 15:00 в Каштановому сквері (вул. Соборна);

– 06 травня о 15:00 в Каштановому сквері (вул. Соборна).

Музичний марафон проходить в рамках проекту згуртування громади міста Миколаєва «Миколаїв: ми – коло», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Партнери заходу: Кульбакінський та Тернівський будинок культури.

Інформаційну підтримку забезпечило провідне міське радіо «Рідна вулиця».