В Миколаєві відзначили Міжнародний день ромів

В Миколаєві відзначили Міжнародний день ромів

17 березня у Миколаївському міському палаці культури «Корабельний» відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному дню ромів.

Неперевершений і загадковий світ своєї творчості розкрили учасники народного ансамблю циганської пісні і танцю «Бахтале» (керівник – Володимир Юрковський) і дитячий хореографічний ансамбль «Терне рома» (керівники – Вікторія Чорна і Денис Юрковський). Глядачі, а їх зібралося у залі більше ніж 500 осіб, бурхливими оплесками зустрічали та підтримували  виконавців народних циганських пісень та запальних танців.

З вітальними словами до присутніх звернулися представники управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації – Віктор Чеботарьов і Тетяна Пилипчук. Також зі сцени лунали вітання від голови та активістів Обласного товариства ромів «Романі Бахт».

За високий рівень професійної майстерності та вагомий внесок у розвиток і збереження ромської культури та фольклору було нагороджено грамотами та подарунками учасників дійства: Вікторію Чорну, Ірину Чигрецьку, Ізауру Дріму, Ганну Рижу та директора Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» Олексія Чебана.