В Дитячій художній школі відкрилась дизайнерська новорічна виставка «Сонячний Пес»

В Дитячій художній школі відкрилась дизайнерська  новорічна виставка «Сонячний Пес»

В п’ятницю,22 грудня,у Дитячій художній школі міста Миколаєва відбулось відкриття новорічної виставки «Сонячний Пес».

Традиційно, напередодні зимових свят, школа дарує містянам дизайнерську виставку,яка оформлюється у стилі Східного гороскопу. 12 його символів є дуже цікавою образною базою для розвитку у дітей творчого мислення,тож зазвичай до підготовки виставки долучається весь учнівський склад.

2018 рік за східним календарем вважається роком Жовтого пса. На початку навчального року було оголошено конкурс на кращий новорічний ескіз образу собаки. У конкурсі взяли участь 197 учнів молодших груп. Багато юних художників надали до 7 ескізів. Переможцем став 10- ти річний Олексій Косигін. Саме образ його «Крилатого Пса» ліг в основу художньої концепції дизайнерського оформлення школи.

Цілий місяць учні та викладачі закладу працювали над виготовленням Сонячного Пса. У шкільній макетній майстерні були виконані всі елементи святкового новорічного декору. Центр композиції – величезний добрий пес в оточенні веселих цуценят. Дружня весела собача компанія – груповий портрет, вписаний в потужну срібну раму ручної роботи, виконаної з великої кількості гілочок, спилів гілок і кори дерев. Доповнюють основну композицію маленькі пустотливі цуценята в широких рамах.

Окрім головного героя наступаючого року «художку» прикрашають композиції, які створюють атмосферу розкішної срібної зими з величезними, об’ємними сніжинками з гілок дерев, усіяних блискучими кульками і тендітними сніжинками-витинанками з фольги та багато срібних куль.

Новорічним дарунком миколаївцям стала і оновлена виставкова експозиція робіт учнів школи:  яскрава колекція пластилінового живопису учнів молодших  класів – «Жовтий пес» (викладач Чумак А.В.);  колекція робіт учнів старших класів в техніці гратографія (викладач Іваніва Н.О.); новорічні композиції старшокласників з етнодизайну (викладач Агхахова Н.В.) і великі срібні авторські витинанки (викладач Маркитан О.М.).

Привітав присутніх з відкриттям виставки начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради – Юрій Любаров та директори міських закладів культури.

Директор Дитячої художньої школи – Євгенія Кручиніна привітала гостей свята з наступаючим Новим роком та відзначила подарунками найактивніших учнів, які щороку беруть участь в різних міжнародних виставках-конкурсах та всеукраїнських конкурсах образотворчого мистецтва.

Пишається школа і головними нагородами 2017 року, а саме двома почесними грамотами Міністра культури України Євгена Нищука, якими було відзначено  двох учнів закладу – Олену Зарецьку (викладач Карпюк В.М.) та Іллю Мозгачева (викладач Кручиніна Є.І.) за перемогу у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об`єднаймося ж, брати мої!».

Дитяча художня школа запрошує городян та гостей міста ознайомитись з новорічною дизайнерською виставкою, яка неодмінно окуне кожного в казковий світ вишуканого та чарівного мистецтва!

Фото: управління, Олександр Сайковський.