В День Перемоги ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка потішила городян тематичними інтерактивами

В День Перемоги ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка потішила городян тематичними інтерактивами
9 травня  місто Миколаїв відзначало День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Даниною пам’яті на честь визволителів нашої Батьківщини і рідного краю стала культурно-мистецька акція «Миру – бути!», яка тривала протягом дня просто неба на центральній вулиці Миколаєва —  Соборній та в Каштановому сквері.
Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка долучилась до святкових заходів і підготувала стилізовану тематичну локацію у Каштановому сквері для юних миколаївців та їх батьків.
Бібліотекарі запрошували познайомитись з книгами інтерактивної виставки «Серцем доторкнись до війни». Тут, окрім літератури про війну, поезії воєнних років, були представлені вінілові платівки з піснями воєнних років.
Чимало дітей та їх батьків відвідали стилізовану локацію «Фронтовий привал». Вони приміряли пілотки та каски, знайомились та тримали в руках  атрибути воєнних років:баян, гітару, гасову лампу, гільзи, патронну стрічку.
Для найактивніших і допитливих відвідувачів бібліотекарі підготували  інтерактивну програму. Згадати поезію, кінофільми, книги, пісні про війну можна було під час  вікторини «Згадай про війну, на якій ти не був». Під час майстер-класу «Квіти миру на землі» всі бажаючі мали змогу навчитись робити маки – символ свята, а також журавликів, символ Перемоги. Відвідувачі залюбки розгадували кросворди, брали участь в поетичному батлі «Декламуємо улюблені вірші воєнних років».
Бібліотекарі привітали миколаївців за допомогою стилізованих листів воєнних років (конвертів-трикутників).
Під час свята панувала тепла атмосфера, що залишить по собі приємні спогади в серці кожного.