До уваги миколаївської молоді! Запрошуємо на BooK-Kвест!

До уваги миколаївської молоді! Запрошуємо на BooK-Kвест!

Цікавишся історією Миколаєва? Захоплюєшся іграми та розвагами? Бажаєш у вихідний день не сидіти вдома, а змістовно і весело провести свій час? Тобі від 16 до 30 років? Тоді бери участь у II Молодіжному історико-краєзнавчому BooK-Квесті «Миколаївський феномен: люди, події, факти»!

BooK-Квест проходитиме захоплюючим та пізнавальним маршрутом в історичній забудові центральної частини міста Миколаєва (район парків «Народний сад», «Адміралтейський»; вулиць: 2-ї Екіпажної, 68 Десантників, В. Морської, Потьомкінської тощо).

Під час заходу учасники дізнаються нові цікаві історичні факти, поспілкуються з відомими краєзнавцями, попрацюють у команді та знайдуть нових друзів, отримають активний відпочинок і проявлять  свою кмітливість, логічне та творче мислення, а  головне – відчують дух Миколаєва!

Для участі у квесті необхідно сформувати свою команду (від двох до п’яти учасників), зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/GLb5dp, обов’язково ознайомитися з правилами https://goo.gl/svzf4T, та прийти  22 квітня 2018 р. до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького, вул. Потьомкінська 143-А, де о 12:00 відбудеться старт квесту! Участь у грі безкоштовна!

Встигни зареєструватися! Кількість гравців обмежена.

 Переможців гри чекають ПРИЗИ!

Детальніше на сторінці заходу: «BooK-Квест «Миколаївський феномен: люди, події, факти» в Facebook та за адресою: Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького, вул.Потьомкінська 143-А, тел.: (512) 24-40-41, (512) 24-70-28,  0682720765; e-mail:svetlanazaiko@gmail.com

 Програма гри:

11.40 – 12.00 Видача маршрутних листів та відмітних браслетів. Проведення інструктажу з правил гри та правил безпеки.
12.00 – 14.00 Старт квесту. Проходження маршруту, виконання ігрових завдань.
14.00 – 14.10 Зустріч учасників та здача маршрутного листа в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького.
14.10 – 15.00 Підведення підсумків. Визначення переможців компетентним журі. Відпочинок учасників.
15.00 – 16.00 Урочисте нагородження переможців. Групове фото на згадку.

 

Організатори та партнери II Молодіжного історико-краєзнавчого BooK-Квесту «Миколаївський феномен: люди, події, факти»: Центральна міська бібліотека ім. М.Л.Кропивницького та міська громадська організація «Форум «Скамейка».

Квест проходить в рамках проекту згуртування громади міста Миколаєва «Миколаїв: ми–коло!», який реалізується програмою «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» Міжнародної організації з міграції за фінансової підтримки ЄС в партнерстві з управлінням з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.