Увага! Увага! Увага! Тиждень дитячої та юнацької книги – 2018 стартує!

Увага! Увага! Увага! Тиждень дитячої  та юнацької книги – 2018 стартує!

З 22 березня по 1 квітня Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького запрошує усіх охочих завітати на Тиждень дитячої  та юнацької книги – 2018!

Юні миколаївці матимуть можливість познайомитися з новими цікавими творами, згадати відомих улюблених героїв, поринути у книжковий світ пригод, навколосвітніх подорожей  і незвіданих доріг. На учасників заходів чекає спілкування з відомими миколаївськими письменниками: Людмилою Чижовою, Тетяною Купрієвич,  Ангеліною Кріхелі. Також в гості до миколаївських дітлахів завітає херсонська письменниця Людмила Постриган. А юним та допитливим неодмінно стане до вподоби театралізована зустріч «Німецькі казки оживають у бібліотеці».

Свято сімейного читання і Storytime-майданчик «Маленькі розУМНИКИ» принесуть задоволення батькам і дітям, створять атмосферу домашнього затишку, познайомлять гостей з цікавими й пізнавальними книжками.

Урочисте свято нагородження учасників творчого конкурсу «ВусоЛапоХвіст» закриє святковий тиждень та принесе подарунки найактивнішим, найерудованішим та найнеординарнішим.

Чекаємо! Швиденько усі до бібліотеки за пізнанням нового, зарядом бадьорості та приємними сюрпризами!