Увага!Проводимо опитування серед громади міста щодо кандидатур для відзначення пам’ятним знаком “Зірка культури”!

Увага!Проводимо опитування серед громади міста щодо кандидатур для відзначення пам’ятним знаком “Зірка культури”!
Щороку, 9 листопада, фахівці галузі культури Миколаєва відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва!
Традиційно, під час урочистостей, діячі, аматори у сфері культури і мистецтва, які протягом останнього року зробили значний прорив у своїй справі, нагороджуються пам’ятним знаком “Зірка культури міста Миколаїв”.
 Особливу відзнаку було започатковано у 2017 році за ініціативи управління з питань культури та охорони культурної спадщини. Тоді першими володарями “Зірок культури” за непересічний талант, високі творчі досягнення стали: завідувач відділу “Музичне мистецтво естради” Миколаївського державного вищого музичного училища, президент миколаївського джаз-клубу Володимир Алексєєв, старший науковий співробітник Миколаївського краєзнавчого музею Тетяна Губська, керівник танцювально-спортивного клубу “Slice” Олександр Виноградов.
У 2018 році високою нагородою були відзначені не менш талановиті та активні особистості, які невпинно розвивають і популяризують культурно-мистецький напрямок у Миколаєві. А саме: директор Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний» Юлія Захарова, директор Дитячої художньої школи Євгенія Кручиніна, диригент оркестру 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Смірнов та завідуюча бібліотекою – філією №2 ЦБС для дітей Вікторія Сокрут.
Також за багаторічну плідну працю на благо галузі культури Миколаєва протягом останніх двох років “Зірку культури” отримали:  директор-художній керівник Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії Микола Берсон, директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий, директор ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка Наталія Семілєт, головний режисер Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії Олег Ігнатьєв, керівник зразкового театру юного глядача “Острів” ММПК “Молодіжний” Анатолій Нікіфоров.
Цьогоріч запрошуємо громаду міста долучитись до процесу відбору осіб, які будуть нагороджені знаком “Зірка культури”. Для цього необхідно у коментарях до публікації у соцмережі Фейсбук: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=969659890051832&id=446999695651190 залишити ім’я та прізвище людини, яка на вашу думку зробила значний особистий внесок у розвиток культури та мистецтва Миколаєва протягом 2019 року. Пропозиції приймаються до 16 жовтня.
 Найдостойніших кандидатур для отримання почесної відзнаки із запропонованого переліку обере художня рада при управлінні з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.