УВАГА! Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади!

УВАГА! Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади!

Оголошення на проведення конкурсного добору на вакантну посаду звукорежисера (0.5 ставки) міського закладу культури Кульбакінського будинку культури Корабельного району м. Миколаєва

Керуючись ст. 21 Закону України «Про культуру» та Наказом Міністерства культури України №497 від 01.07.2016р. «Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», міський заклад культури Кульбакінський будинок культури Корабельного району м. Миколаєва оголошує проведення конкурсного добору на вакантну посаду звукорежисера (на 0.5 ставки) .

Дата початку прийому документів: 17.08.2020р.

Місце прийому документів: міський заклад культури Кульбакінський будинок культури Корабельного району м. Миколаєва , за адресою :

вул. Райдужна 38, м.Миколаїв, 54037. Контактний телефон 64-64-83, електронна адреса: kylbakinskiibk@ukr.net

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 15 днів з дня оголошення конкурсу подає до конкурсної комісії такі документи (ст.21-4 Закону України «Про культуру»):

Заяву про участь в конкурсі у довільній формі.

До заяви додаються такі документи:

Особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

Копія документа, що посвідчує особу;

Копію трудової книжки (за наявності);

Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у закладі культури, в якому проводиться конкурс. Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Дата початку формування конкурсної комісії: 17.08.2020, упродовж 15 днів.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: середня спеціальна освіта, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки, бажано стаж роботи у сфері культури.

Умови проведення конкурсу: переможця конкурсу на вакантну посаду звукорежисера Кульбакінського будинку культури визначає конкурсна комісія за результатами відкритого та публічного конкурсного добору на зайняття цієї посади. Комісія здійснює свою роботу шляхом проведення засідань. На першому засіданні розглядаються документи, подані кандидатами на посаду звукорежисера, на відповідність кваліфікаційним вимогам; на другому засіданні комісія проводить співбесіду з кандидатами.

Строки проведення конкурсу:  протягом 15 днів з дня завершення прийому документів.