Успіх творчих колективів Палацу культури “Корабельний” на конкурсах міського та всеукраїнського рівнів

Успіх творчих колективів Палацу культури “Корабельний” на конкурсах міського та всеукраїнського рівнів

Зимовий період для творчих колективів Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» був щедрим і плідним на яскраві перемоги в конкурсах міського та всеукраїнського рівнів. Колективи художньої самодіяльності брали участь і ставали переможцями у багатьох конкурсах та змаганнях.

Відкрив цикл зимових перемог театр мініатюр «КУ-МЕ-ДІЯ» (керівник Марина Брояк), який став володарем Гран-прі Обласного конкурсу новорічно-різдвяних програм «Чаро-Дій». За результатами оцінки компетентного журі найвищу нагороду колектив отримав за новорічну дитячу казку «Пригоди в Задзеркаллі». Не менш вагомі досягнення у народного ансамблю бально-спортивного танцю «Фантазія» (керівник Юрій Крижановський). Так, на Чемпіонаті Миколаївської області зі спортивних бальних танців колектив виборов I, два II та шість III місць.

На Чемпіонаті України, Чемпіонаті Асоціації спортивних та естрадних танців України (АСЕТУ) із сучасних танців і Всеукраїнських відкритих змаганнях, що проходили у Харкові, ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (керівник Наталія Кобельчук) виборов три дипломи лауреатів I, II та III ступеня.

Змагаючись в Обласному турнірі зі спортивних танців «Зимовий кубок Грації-2018», клуб спортивного танцю «Елена» (керівник Олена Заборовська) поповнили скриньку перемог одним дипломом за І місце  і кубком,  двома дипломами за ІІ місце і одним дипломом за V місце.

Завершився цикл перемог участю в Обласному конкурсі розмовного жанру «Барви надії». Учасники театру ім. М.О.Троянова – Єлизавета Мальцева та Микола Матвєєв гідно представили Палац культури “Корабельний”. Так, виконуючи гуморески класиків української літератури Павла Глазового та Василя Моруги, та декламуючи авторські гумористичні твори, юні артисти підкорили журі і стали володарями диплому II ступеню (М.Матвєєв) та III ступеню (Є. Мальцева).