«Українські герої в літературі й мистецтві»: у бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького розпочався цикл просвітницьких студій

«Українські герої в літературі й мистецтві»: у бібліотеці  ім. М.Л. Кропивницького розпочався цикл просвітницьких студій

24 вересня у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького говорили про образ українського супергероя. Світлана Підопригора, докторка філологічних наук, в. о. професора Чорноморського національного університету ім. П. Могили, розповіла присутнім про «супергеройський» жанр та комікси, їхніх авторів і популярність в Україні. Окрема увага була приділена історичним подіям, що сприяють появі образу супергероя, та значенню розвитку цього жанру для українського суспільства.

Захід відбувся в рамках циклу просвітницьких студій «Українські герої в літературі й мистецтві», присвячених інтерпретації образу українського героя, борця за українську державність в літературі та образотворчому мистецтві, що відбуватимуться у другому півріччі 2021-го року у бібліотеках Миколаєва. Організаторами проєкту, приуроченого до 30-річчя незалежності України, є Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького та «Українське товариство «Просвіта» Миколаївщини».