«Українські герої в літературі й мистецтві»: бібліотека ім. Кропивницького запрошує відвідати просвітницькі студії

«Українські герої в літературі й мистецтві»: бібліотека ім. Кропивницького запрошує відвідати просвітницькі студії

1 липня Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького пропонує містянам і гостям Миколаєва стати слухачами просвітницьких студій «Українські герої в літературі й мистецтві». Захід, приурочений до 30-річчя незалежності України, є спільним проєктом бібліотеки з «Українським товариством «Просвіта» Миколаївщини».

Протягом другого півріччя 2021 року миколаївські просвітяни-літературознавці, письменники та історики присвятять увагу інтерпретації образу українського героя, борця за українську державність у літературі та образотворчому мистецтві. Перша зустріч «Сучасна війна в сучасній літературі» присвячена актуальній темі подій на Сході України, які відгукнулися появою літературного образу героя-оборонця, захисника, воїна. Спікерка зустрічі – літературознавиця, кандидатка філологічних наук Інна Береза торкнеться варіантів висвітлення теми російсько-української війни у художніх творах. Це різні за жанрами книги, написані цивільними письменниками, журналістами і, звичайно ж, військовими та волонтерами, для яких війна стала поштовхом до творчості.

Спікер Геннадій Молчанов, письменник, художник, учасник війни на Сході розповість про героїв своєї книги «Перемир’я», а також про твори побратимів ‒ звичайних військових, яким довелося стати героями сучасної війни.

Час та місце зустрічі: 1 липня о 17:00, читальна зала Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-А).

Ласкаво просимо!