«Ukrainian Open Championships-2019»: ансамбль «Фантазія» успішно представив Миколаїв на танцювальному конкурсі у Києві

«Ukrainian Open Championships-2019»: ансамбль «Фантазія» успішно представив Миколаїв на танцювальному конкурсі у Києві
19-20 жовтня у конгресно-виставковому центрі «Парковий» у Києві відбулися Міжнародні змагання з танцювального спорту «Ukrainian Open Championships-2019», на яких вдало виступив народний ансамбль бально-спортивного танцю «Фантазія» (керівник Ю. Крижановський) Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» (директор О. Чебан).
Чемпіонат є офіційним турніром (у рейтинговій класифікації World Open) та проводиться за підтримки Всеукраїнської федерації танцювального спорту у співпраці із Всесвітньою федерацією танцювального спорту й Міністерством молоді та спорту України.
На паркеті свої хореографічні вміння й навики демонстрували, як нові перспективні й талановиті спортсмени, так і юні дарування, які вже мають за плечима певний досвід. Зокрема ті, які виступали на міжнародних конкурсах і займали призові місця на престижних чемпіонатах у своїх країнах. До речі, не зважаючи на юний вік, деякі зі спортсменів уже відомі далеко за межами танцювального співтовариства, мають своїх шанувальників і фан-клуби.
«Відбулись найбільші та найкращі змагання в Україні серед 2,5 тисяч спортсменів з 39 країн світу. У програмі змагань було заплановано проведення офіційного чемпіонату світу серед молоді 16-19 років, – говорить керівник ансамблю Ю. Крижановський. – На жаль, у нас іноді немає пар молодіжних, але ми розвиваємося і зростаємо. На змаганнях наші спортсмени виступали в дитячих, ювенальських та юніорських категоріях, яскраво виконуючи конкурсні програми».
Спортивні пари народного ансамблю бально-спортивного танцю «Фантазія» виглядали досить солідно серед інших учасників, гідно представили свій колектив та заклад культури, а ще поповнили скарбничку нагород багатьма призовими місцями, кубками, медалями, дипломами й грамотами і, звісно, отримали пам’ятні подарунки від організаторів чемпіонату.
За результатами змагань учасники колективу отримали високі оцінки і показали гарні вміння:
Кроха Ельвіра – два І місця;
Будник Єва – І та ІІІ місце;
Крючкова Валерія – два І місця;
Гейкина Надія – І місце;
Пряничникова Дар’я – І місце;
Хусаінова Марія – два І місця і одне ІV місце.
Спортивні пари виступили не гірше, посівши такі місця:
Целмс Олексій-Целмс Анастасія – І та ІІ місця;
Коновалов Денис-Іванова Аліса – два І місця;
Лірник Богдан-Ловчикова Вероніка – ІV місце;
Петренко Олександр-Капука Марія – два І місця.
Ми вітаємо учасників і керівника ансамблю «Фантазія» Ю. Крижановського з гарними результатами та бажаємо якомога довше залишатись знаними підкорювачами «паркету» у найвідоміших танцювальних залах країни.