«Учні мої, квіти мої»: творчий вечір Тетяни Ярової

«Учні мої, квіти мої»: творчий вечір Тетяни Ярової
8 лютого на сцені Палацу культури Головного управління Національної поліції у Миколаївській області відбувся авторський концерт та презентація збірки віршів і пісень. «Cest La Vie» композитора, заслуженого діяча мистецтв України, кавалера ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня, директора муніципального театру-студії естрадної пісні для дітей, юнацтва та молоді Тетяни Ярової.
Цього зимового морозного дня у ошатній концертній залі зібралося чимало шанувальників музичного та поетичного мистецтва. Гості, колеги, вихованці Тетяни Андріївни та їх батьки мали нагоду насолодитися піснями і віршами – прем’єрами, які були написані автором збірки протягом останніх півроку.
Творчий захід розпочався віршами «Учні мої, квіти мої», доводячи, що вся творча робота автора віддана дітям та рідному місту.
Зі сцени лунали пісні у виконанні вихованців муніципального театру-студії естрадної пісні, студентки Миколаївського коледжу музичного мистецтва Дар’ї Колісан, учнів дитячих музичних шкіл №1 та №3, солістки заслуженого зразково-показового оркестру Збройних Сил України Ольги Ярової-Степанюк. Свої вірші декламувала авторка та ведучий творчого вечора Сергій Гололобов.
Тематика мистецьких надбань Тетяни Ярової широка: від серйозних тем і до гумору. Вдячна публіка щиро дарувала оплески, квіти, посмішки та сльози від захоплення і розчулення. Вечір пройшов на високій ноті, з піднесеним настроєм кожного гостя.
Книжка «Cest La Vie» – «Таке життя» лише нещодавно побачила світ, та вже має схвальні відгуки читачів. Збірник пісень і віршів Тетяни Ярової було надруковано завдяки підтримці Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, керівника агенції розвиту Миколаєва Віталія Воронова і за технічної підтримки та корегування Альони Завацької.