Учні Дитячої школи мистецтв № 3 гідно представили місто Миколаїв на Міжнародному конкурсі

Учні Дитячої школи мистецтв № 3  гідно представили місто Миколаїв на Міжнародному конкурсі

У січні цього року було оголошено підсумки ІІ пленерного етапу ХV Міжнародного конкурсу дитячої творчості “Золотий мольберт–2017” (м. Львів), де свої роботи представили і талановиті учні Дитячої школи мистецтв № 3 міста Миколаєва.

Так, за підсумками ІІ етапу конкурсу учні ДШМ №3 – Марія Куліковська та Таїсія Борейчук отримали звання лауреатів у середній віковій категорії (11-13 років).

Із 1250 творчо обдарованих дітей з різних куточків України та зарубіжжя, які виборювали право участі у ІІІ фінальному етапі конкурсу “Золотий мольберт–2017”, звання фіналістів отримали і учні миколаївської школи мистецтв № 3, зокрема Каріна Андрєєва, Наталя Середа та Вікторія Боярчук (викладач Калинчук С.І.).

Фінал пройде  в травні 2018 року в місті Львові, на площі Святого Юра. Учасники фіналу матимуть змогу на 150 – ти метровому полотні зобразиту власну композицію, тематика якої буде оголошена журі.

Творчі роботи фіналістів, які отримали високий рейтинг під час відкритого голосування, будуть експонуватися з січня по травень 2018 року на пересувних виставках у музеях та галереях України.

Миколаївським  фіналістам конкурсу бажаємо творчого натхнення та переможної участі в заключному етапі мистецького заходу.