Учасники ансамблю «Водограй» ММПК «Корабельний» здобули призові місця на онлайн фестивалі «Талановита країна»

Учасники ансамблю «Водограй» ММПК «Корабельний» здобули призові місця на онлайн фестивалі «Талановита країна»
Творчі колективи Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» навіть під час карантину продовжують демонструвати свої таланти, досягаючи високих результатів.
Днями стало відомо, що зразковий ансамбль танцю «Водограй» (керівник С. Чебан) і його учасниця Марина Філь вдало виступили на дистанційному Міжнародному фестивалі-конкурсі «Талановита країна» (м. Харків), організаторами якого виступили Антон Лозовський та Інесса Ципіна.
Вихованці палацу культури змагалися у номінації «хореографічне мистецтво», в якій було представлено чимало конкурсних номерів.
Ансамбль продемонстрував два відеозаписи хореографічних композицій ‒ «Найдорожча в світі людина» й «Хеппі енд». М. Філь продемонструвала у записі два своїх танці ‒ «Любий друг» та «Immortelle».
За результатами учасники осередку культури були нагороджені дипломами ІІ ступеню, кубками й медалями. А керівник колективу С. Чебан відзначена подякою за професіоналізм, компетентність, творчий та індивідуальний підхід до кожного учня.
Вітаємо учасників ансамблю «Водограй» та їхнього керівника з гарними результатами. Бажаємо подальших перемог та творчого розвитку.