У змаганнях на Кубок України з танцювального спорту юні миколаївці вибороли призові місця

У змаганнях на Кубок України з танцювального спорту  юні миколаївці вибороли призові місця
1-2 лютого у столиці нашої держави – м. Києві – відбулися Всеукраїнські офіційні змагання – Національний Кубок з танцювального спорту.
Танцювальні пари народного ансамблю бально-спортивного танцю «Фантазія» (керівник Юрій Крижановський) міського палацу культури «Корабельний» вдало виступили на змаганнях, посівши призові місця.
Всеукраїнські змагання є офіційним Кубком України з танцювального спорту й затвердженні у єдиному календарному плані спортивних заходів України 2020 року. Традиційно ініціатором змагань виступила Всеукраїнська федерація танцювального спорту (AUDSF) спільно з Міністерством культури, молоді та спорту України під егідою Всесвітньої федерації танцювального спорту (WDSF)
У змаганнях брали участь 885 спортсменів – представники зі всіх регіонів України. Аби гідно представити свій навчальний заклад, миколаївські танцюристи докладали неабияких зусиль. Колектив бально-спортивного танцю «Фантазія» був представлений 14 учасниками, які у різних номінаціях та категоріях демонстрували свої хореографічно-спортивні вміння і досягли наступних результатів:
І місце вибороли Гінда Д., Тхорик Є., Петренко А., Капука М., Мірзоєв Т., Пряничникова Д., Остапенко Д., Кузнєцова З.
ІІ місце здобули – Хусаїнова М., Мірзоєв Т., Фурсов Д.
ІІІ місце – Гінда Д., Тхорик Є., Манецький А., Карденас О., Кузнєцова З.