У Великокорениському БК відбувся конкурс “Міні-міс Корениха-2019”

У Великокорениському БК відбувся конкурс “Міні-міс Корениха-2019”
1 червня у Міжнародний день захисту дітей Великокорениський будинок культури радо зустрічав гостей на конкурсі краси і талантів «Міні-міс Корениха-2019», в якому взяли участь дівчата віком від 6 до 11 років.
Юні красуні демонстрували свою красу та  здібності під час трьох конкурсів: візитівка, дефіле у спортивних костюмах зі спортивними атрибутами, наприкінці – продемонстрували свій талант і креативність матусь, які допомагали у підготовці до конкурсу.
Окрім дівчат, на сцені виступали і  зірочки Будинку культури  – вихованці творчих колективів, які вкотре потішили глядачів святковими концертними номерами. До початку заходу любителі помалювати мали змогу роповісти про своє бачення літа за допомогою фарб, адже гурток образотворчого мистецтва «Нарцис» організував цілу виставку малюнків та ще й конкурс створення малюнку пальчиками.
Всі учасники конкурсу отримали подарунки від адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради. Титуловані «міс» в різних номінаціях були нагороджені призами. Почесне звання ж «Міні – міс Корениха-2019» виборола  юна красуня Каріна Домишляєва.
Глядачі також не залишились без подарунків, які отримали за активну участь в іграх.