У ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулася презентація KNIGLI – книги-картини

У ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулася презентація KNIGLI – книги-картини
26 листопада у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулась презентація незвичайної книги-картини «KNIGLI», оформленої у вигляді ілюстрації з твору.
Головна особливість у тому, що вся книга розміщується на аркуші форматом А2. Ілюстрацію складають літери. Неповторна технологія дозволяє вмістити в зменшеному розмiрi будь-яку кількість символів.
У книзі немає сторінок, обкладинки, закладки. Мільйони букв складаються в слова, потім в речення, а вже ті народжують неперевершені полотна. KNIGLI перетворює звичайний простір в територію витонченого живопису.
Цей незвичайний винахід належить двом київським дизайнерам ‒ Ганні Білій і Дмитру Костирко. Вони вже встигли створити більше 20 кніглей різних авторів як зарубіжної, так і української літератури. Серед них Л. Керролл, В. Шекспір, М. Старицький, І. Нечуй-Левицький.
Тепер і книжковий фонд ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка поповнився таким новим виданням, як KNIGLI за твором Льюїса Керролла «Аліса в Країні Чудес».