У ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка провели «швидкі побачення» для учнів та молодих миколаївських літераторів

У ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка провели «швидкі побачення» для учнів та молодих миколаївських літераторів
5 лютого у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка пройшов захід для учнів старших класів Миколаївського муніципального колегіуму «Літературне побачення у бібліотеці» у стилі «speed dating».
«Speed dating» або «експрес побачення» – формат, запозичений з американських та європейських молодіжних вечірок. У бібліотеці він трансформувався у зустріч читачів з молодими миколаївськими авторами, книги яких стали приводом для нового творчого знайомства.
На літературне побачення були запрошені такі письменники, як Ольга Сквірська, Ксана Коваленко, Клуб анонімних миколаївських авторів (Наталія Гордун, Дмитро Анісімов, Костянтин Лайтер). Учні сиділи за окремими столиками, а молоді майстри слова кожні 15 хвили змінювались. Під час знайомства автори мали можливість поспілкуватись з цільовою аудиторією, зацікавити, заінтригувати, розкрити свою творчість.
Така форма зустрічей з літераторами дуже сподобалась учням. Це дало можливість комфортного та невимушеного поспілкуватись, а можливо і знайти нові літературні уподобання.