У світ вийшла книга казкарки Тамари Парахіної «Пригоди Світозара»

У світ вийшла книга казкарки Тамари Парахіної «Пригоди Світозара»
22 травня в Центральній міській бібліотеці  ім. М.Л. Кропивницького відбулася прем’єра книги казкарки Тамари Парахіної «Пригоди Світозара».
Перша книга трилогії «Пригоди Світозара» має назву «Царства чотирьох стихій». Вона була завершена в 2018 році. Автор книги – Тамара  Володимирівна Парахіна, в минулому інженер-економіст. Книга побачила світ за підтримки народного депутата України Ілюка Артема Олександровича.
В цей день авторка запросила дорослих та дітей поринути в чарівний світ незвичайних пригод. Звідусіль лунав дитячий гомін – багато школярів прийшли привітати письменницю з виходом книги у світ!
Під час зустрічі гості довідалися, як виникла ідея написання трилогії «Пригоди Світозара». Тамара Володимирівна поділилась секретом, що найближчим часом світ побачить другу та третю книгу.
Почесними гостями презентації стала сім’я видатного скульптора Юрія Андрійовича Макушина. Це не випадковість, адже авторка є їхньою родичкою та бабусею улюбленого онука Ярослава Макушина, котрий і став прототипом головного героя фантастичної казки «Пригоди Світозара». Ярослав розповів, як це бути головним героєм книги, які він має переживання стосовно подій у казці та хто є його улюбленим персонажем.
На презентації відбулося динамічне обговорення сюжету книги. Відомий миколаївський художник, скульптор і музикант Віктор Макушин поділився своїми враженнями та розповів, що його надихнуло на створення ілюстрацій до казки.
Захід пройшов у супроводі музичного акомпанементу у виконанні Віктора Макушина.
Тамара Парахіна рекомендує книгу до прочитання широкому загалу читачів та бажає всім бути добрими і ніколи не тримати зла у своєму серці.
Наприкінці зустрічі відбулася традиційна автограф-сесія.