У Палаці культури “Корабельний” відбудеться вечір пам’яті Миколи Троянова

У Палаці культури “Корабельний” відбудеться вечір пам’яті Миколи Троянова

25 березня о 16:00 у Миколаївському міському палаці культури «Корабельний» (проспект Богоявленський, 328) відбудеться вечір пам’яті, присвячений творчості українського театрального режисера, засновника народного драматичного театру, Почесного громадянина м. Миколаєва Миколи Олексійовича Троянова. Захід відбудеться у рамках відзначення Міжнародного дня театру.

На гостей вечора чекають розповідь про життя та творчу діяльність Миколи Олексійовича, зустріч друзів, колег та учнів діяча.

Увазі присутніх буде представлено виставу «Історія з метранпажем» (за мотивами п’єси О. Вампілова) у виконанні артистів театру ім. М. Троянова Миколаївського міського палацу культури «Корабельний».

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до прекрасного світу театрального мистецтва та згадати унікальність творчості славетного земляка.

*Біографічна довідка

М. О. Троянов (1921-2016) – публіцист, драматург, громадський діяч, актор, режисер, заслужений артист Грузії (1957), Почесний громадянин м. Миколаєва, учасник Другої світової війни – нагороджений багатьма орденами і медалями.

Після ІІ світової війни з відзнакою закінчив Театральне училище ім. М.С. Щепкіна при Малому театрі в Москві (1950).

У 1950-1960 рр. – актор Тбіліського російського театру ім. О.С. Грибоєдова. З 1960 р. – актор Російського драмтеатру ім. В.П. Чкалова в Миколаєві. У 1963 р. створює в Миколаєві театральну студію, якій пізніше було присвоєно статус народного драматичного театру, де було поставлено більше 100 п’єс.

Самим М. О. Трояновим створено 20 п’єс, видано три книги і опубліковано близько 50 статей у газетах і журналах. Найбільш відомими з них є: «Історичні силуети», «Європейці», «Сніданок у міського голови», «Люди, яких я зустрів», «Аппієва дорога (вірші і п’єси)».