У Палаці культури «Корабельний» вчилися правильно діяти в умовах надзвичайних ситуацій

У Палаці культури «Корабельний» вчилися правильно  діяти в умовах надзвичайних ситуацій

21 березня у Миколаївському міському палаці культури «Корабельний» пройшло планове тренування на тему: «Організація та здійснення заходів цивільного захисту у разі виникнення пожежі  на першому поверсі та ліквідація її наслідків».

Захід відбувся згідно з планом-графіком проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах,  установах та організаціях Миколаївської області у 2018 році .

Метою тренування було: визначення рівня готовності керівного складу Палацу культури до проведення заходів щодо захисту працівників та учасників творчих колективів від надзвичайних ситуацій, а також перевірка дієвості інструкції щодо дій працівників  у разі загрози та виникнення НС.

Директор закладу культури (керівник тренування) Олексій Чебан спільно з відповідальними особами: заступниками Наталією Зимою, Максимом Короваєм та головним інженером Ігорем Зіневичем ретельно організували підготовку  колективу до проведення   тренування. Були розроблені документи щодо підготовки та проведення тренування, відпрацьовано сценарій проведення заходу.

Відповідальними особами установи з питань ЦЗ та БЖД були проведені заняття з працівниками Палацу щодо  питань безпечного перебування в місцях масового скупчення людей, відпрацювання дій персоналу установи щодо захисту дітей – учасників художніх колективів.

Під час  підготовки до проведення  об’єктового тренування методичний супровід здійснювала  представник  НМЦ ЦЗ та БЖД Миколаївської області  Тетяна Тимошенко. Спеціаліст зазначила, що в цілому тренування пройшло успішно, працівники Палацу культури повністю готові до дій в надзвичайних ситуаціях.