У ММПК «Корабельний» відбувся майстер-клас з декоративно-ужиткового мистецтва від Людмили Чайки

У ММПК «Корабельний» відбувся майстер-клас з декоративно-ужиткового мистецтва від Людмили Чайки
10 лютого Людмила Чайка, керівник любительського об’єднання народної творчості «Чарівниця» Миколаївського міського палацу культури «Корабельний», разом з учасниками свого гуртка провела майстер-клас з виготовлення виробів декоративно-ужиткового мистецтва для вихованців ГО «Усмішка дитини».
Серед учасників майстерні були діти-інваліди віком від 9 до 16 років та інваліди дитинства, які здебільшого живуть у неповних сім’ях, а частіше лише з дідусями та бабусями. Головним завданням подібних зустрічей є організація дозвілля для особливих дітей та надання можливостей для вираження творчого потенціалу, допомоги один одному в реалізації здібностей.
Людмила Вікторівна – надзвичайно щира й соціально активна людина. Навіть у власний день народження майстриня не полишає суспільних справ виключно на принципах гуманності та чуйності.
«Ось так я сьогодні провела свій день народження в колі обдарованих діток, які тепло мене зустріли, подарували свій позитивний настрій, поділилися своїми талантами. Хлопчик Даніель заспівав мені пісню «Миллион алых роз», від якої я отримала неймовірне задоволення. Цей майстер-клас пройшов чудово. Наприкінці заходу зробила кожній дитині малюнок хною на ручках, щоб шлейф моїх спогадів залишився у їхній пам’яті якомога довше».
Також, пані Людмила проанонсувала свою виставку та запросила усіх бажаючих на її відкриття 13 лютого у ММПК «Корабельний» (пр. Богоявленський, 328).