У ММПК «Корабельний» пройшла зустріч керівників хореографічних колективів

У ММПК «Корабельний» пройшла зустріч керівників хореографічних колективів

10 червня з метою надання методичної допомоги до Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» завітав Юрій Зінченко, провідний методист з хореографічного жанру міського методичного центру та клубної роботи.

На зустріч були запрошені керівники хореографічних колективів: Світлана Чебан, Юрій Крижанівський, Ірина Лесів, Олена Заборовська, а також Світлана Москалюк, художній керівник палацу культури.

Зустріч стосувалась питань діяльності керівників і колективів під час карантину. Також під час зібрання було проаналізовано роботу, що проводилася колективами протягом березня-травня за допомогою дистанційних форм навчання, окреслені плюси й мінуси, розглянуто основні моменти поетапного виходу з карантину. Окрім того, пан Юрій надав певні методичні поради щодо доцільності використання онлайн-платформ у подальшому і представив підбір методів роботи.

Значну увагу приділили створенню відеоуроків, відеорекомендацій, збору всієї необхідної інформації шляхом створення архівів, різноманітних контентів і сховищ, якими б могли послуговуватися як учасники колективів, так і всі, хто цікавиться діяльністю міських хореографічних ансамблів, студій.

Окремим питанням стала робота в напрямку інклюзивної освіти. Зокрема, методист розповів про форми організації такого виду діяльності й залишив присутнім методичну збірку з цього питання.

У свою чергу Світлана Москалюк докладно розповіла про роботу колективів під час карантину: дистанційні заняття й репетиції, участь у конкурсах, фестивалях, оглядах, онлайн-акціях і соціокультурних заходах, що проводилися за планом дистанційної роботи осередку культури й інших організацій.

Загалом зустріч була інформативною та корисною. Відбувся обмін корисною інформацією, що допоможе у подальшому результативно працювати за будь-яких умов.