У Міському палаці культури та урочистих подій відбудеться свято жіночої творчості

У Міському палаці культури та урочистих подій відбудеться  свято жіночої творчості

29 березня о 14:00 в Миколаївському міському палаці культури та урочистих подій (вул. Спаська, 44) відбудеться святковий захід «Благословіть жінку».

Це – свято жіночої краси, ніжності, душевної мудрості, творчості і натхнення! Максимально розкрити грані своїх можливостей – мрія кожної активної жінки. Саме на цьому заході організатори створять усі умови для талановитих, неординарних та творчих жінок, які розкривають та вдосконалюють свій творчий потенціал.

Перед святковим концертом з 14:00-15:00 відбудеться виставка, на якій будуть представлені шедеври народних майстринь. Усі бажаючі зможуть ознайомитися з роботами ілюстратора, художника, декоратора та дизайнера прикрас Євгенії Чабанової; майстра з декоративно-прикладного мистецтва, керівника гуртка «В’язана іграшка» Лади Фісунової;  майстра авторських текстильних іграшок Тетяни Савко; майстра з декоративно-прикладного мистецтва Олени Пучинян; майстра з вишивки Зінаїди Мазур; майстра авторських іграшок Поліни Андрієвської та майстра авторських ляльок Наталі Берестецької.

Запрошуємо усіх бажаючих на свято, де головною окрасою буде жінка та витвори мистецтва зроблені  її руками! Вхід вільний!