Вперше у Миколаєві пройшов зимовий фестиваль духової музики

Вперше у Миколаєві  пройшов зимовий фестиваль духової музики
В рамках зимового марафону розваг, що проходить в Миколаєві з 19 грудня по 19 січня, та з нагоди Новоріччя на городян чекав ще один творчий сюрприз.
Так, управлінням з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради і міським методичним центром клубної роботи вперше у Миколаєві було організовано зимовий фестиваль духової музики. Чотири мелодійні вечори на “Казковому хуторі” Каштанового скверу зробили відпочинок городян по-справжньому казковим, адже кожен бажаючий прогулюючись головною вулицею міста мав нагоду насолоджуватися живою музикою.
У виконанні талановитих оркестрів: військового оркестру Національної гвардії України військової частини 3039 (диригент – майор Віктор Глухарєв), народного духового оркестру Обласного палацу культури (керівник – Андрій Чернов), військового оркестру Військово – морської бази Схід (диригент –  молодший лейтенант Крістіна Попело), лунали не тільки відомі музичні композиції, а й сучасні та запальні хіти усіх поколінь.
Фінальним акордом фестивалю став концерт духової музики «Мелодії  Різдва» військового оркестру Національної гвардії України військової частини 3039, що відбувся в день Різдва Христового на Соборній площі (//cultura.mkrada.gov.ua/svyatkovi-vihidni-yak-u-mikolayevi-vidznachali-rizdvo/).
Дякуємо самовідданим, надихаючим чарівникам гарного настрою, які робили святкові дні атмосферними та життєрадісними навіть у дні, коли примхлива погода так сильно бешкетувала.