У Миколаєві відбулася літературно-музична зустріч з поетом-піснярем Віктором Коваленком

У Миколаєві відбулася літературно-музична зустріч з поетом-піснярем Віктором Коваленком
21 травня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася літературно-музична зустріч з поетом-піснярем Віктором Коваленком «Я тільки починаю жити….».
Ім’я музиканта, поета, барда Віктора Георгійовича Коваленка добре відоме на культурних теренах Миколаївщини. Віктор Георгійович – талановита неординарна особистість, людина, несамовито закохана в свій рідний край. Його творчість належить як Баштанці, так і Миколаєву. Він є автором гімну Баштанки, активним учасником Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів», миколаївського фестивалю «Пісні старого Яхт-клуба», організатором студії звукозапису в Баштанці, ініціатором створення аматорського музею музичних інструментів тощо. Вірші поета-пісняра різнопланові, присвячені рідному місту, батькам і сім’ї, вірним друзям, колегам по літературному та музичному цеху. Багато віршів автора стали відомими піснями й зажили своїм власним «пісенним» життям. У творчому доробку митця дитячі, ліричні, патріотичні пісні, багато інструментальних п’єс.
В ході зустрічі Віктор Коваленко розповів про свою участь у соціокультурних проектах. Зокрема, про волонтерський виїзд до оборонних позицій у зоні ООС у складі гурту «Баштанські добровольці» та проект культурно-мистецького центру, який реалізується в 2019 р. за підтримки Баштанської міської ради.
Під час літературно-музичної зустрічі миколаївці поринули в чарівний світ поезії та музики. До уваги гостей прозвучали вірші та пісні в авторському виконанні, прем’єри пісень «Предноворічний місяць», «Темна ніченька» та «Яворина», присвячена пам’яті українського поета і композитора Віктора Івасюка.
На зустрічі гостям було представлено тріалог, під час якого прозвучали вірші зарубіжних класиків російською та англійською мовами. Віктор Коваленко висловив свої позитивні враження від читацького проекту власними  віршами українською.
Поета привітали з Днем народження, який він святкував у цей день, представники районної адміністрації, музиканти, поети, композитори, журналісти, друзі і знайомі, серед яких голова Баштанської об’єднаної територіальної громади Іван Рубський, заслужений працівник культури України Євген Долгов, журналіст, поет Сергій Розумяк, поет Аркадій Суров.
Ведучою вечора виступила заслужений журналіст України Інга Хоржевська. Захід пройшов у супроводі музичних відеокліпів та світлин з приватних архівів.