У Миколаєві пройшов обласний фестиваль дитячої творчості «Art-mix»

У Миколаєві пройшов обласний фестиваль дитячої творчості «Art-mix»
13 червня у дворі Миколаївського обласного краєзнавчого музею відбувся фінал обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix». Фестиваль вже кілька років поспіль проходить за ініціативи Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи (директор Н. Баштова) та за підтримки управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації (в.о. начальника В. Бойченко).
Конкурс мав великий резонанс. Так, наприклад, номінацію «Вокальне мистецтво» представили майже 100 вокалістів із Новоодеського, Доманівського, Братського, Кривоозерського, Березнегуватського, Вознесенського, Первомайського та інших районів, а також двох міст: Первомайська та Миколаєва.
Вихованці осередків культури міста дуже відповідально готувались до фестивалю, щоб показати найкращі результати. Так, наприклад, представником Тернівського будинку культури на фестивалі стала солістка вокальної студії «LiKra» Вікторія Литвиненко з піснею «Верь мне». Дівчина посіла ІІІ призове місце.
Солістка вокального колективу «Мальви» Тимошенко Анастасія та солістка вокального колективу «Едельвейс» Лелюк Катерина Великокорениського будинку культури стали лауреатами І місця в номінації «Вокальне мистецтво».
Миколаївський міський палац культури «Корабельний» був представлений у третій віковій категорії Дар’єю Пінчук, солісткою студії естрадного вокалу «Звезда» (керівник С. Овсяннікова), й Олександрою Толстіковою, солісткою вокального об’єднання «Унісон» (керівник Т. Єрохіна).
За результатами Д. Пінчук посіла І місце за виконання пісні «Квітка-розмарія», а О. Толстікова виступила з піснею «Почни з себе» та посіла ІІІ місце.
Марія Хіврич, учасниця дитячої вокальної студії «Намистинки» (керівник Ю. І. Хіврич) представила Матвіївський будинок культури. Вона виступила у номінації «Сольне виконання» з піснею «Привет, лето» та посіла почесне I місце.
Вітаємо всіх учасників та переможців фестивалю. Бажаємо й надалі розвиватись та досягати нових висот.