У Кульбакінському мікрорайоні відсвяткували День Європи в Україні

У Кульбакінському мікрорайоні відсвяткували День Європи в Україні
19 травня у мікрорайоні Кульбакіно вперше відбулося святкування Дня Європи в Україні.
Цього дня біля славнозвісного літака на мешканців та гостей мікрорайону чекало безліч цікавинок: пісні, танці, конкурси і призи, спортивні та пізнавальні заходи на будь – який смак і вік.
Розпочалося святкове дійство з концерту від творчих колективів Кульбакінського будинку культури (директор Жупанов І. П. ).
У перервах проводили веселі конкурси для дітей і дорослих.  Гості заходу отримали можливість намалювати тематичні малюнки на асфальті і в розмальовках з місцевою бібліотекою. Козаки відразу переманили до себе купу дітей на козацькі забави. Після концертно-розважальної програми підключився спортивний корпус, хлопці розклали мати під літаком і почали з розминки, потім показали майстер – клас зі спортивних вправ.
Продовжилось святкування  квестом  по території району. Участь у захоплюючому заході взяло три команди. Одна сімейна і дві підліткові. Змагалися мудрість і досвід проти молоді, цього разу перемогли молодість і цілеспрямованість. Команда підлітків «Оріон» взяла перший приз в квесті. Завершилися святкові заходи  в Будинку культури церемонією вручення переможцям призів і постановкою доброї казки «Мері Попінс» від театральної студії «Апельсин» (керівник Звездова М. О. ).
Святкування  відбулося в рамках Громадського бюджету м. Миколаєва, в якому взяла участь ГО «Крила».  НТРЗ і його директор В’ячеслав Сімченко  також  фінансово допомогли з декораціями на свято в Будинок культури.
Організатори висловлюють подяку Козацької громаді м. Миколаєва (Параскун С. М.), ГО «Родинне дерево» (Параскун А. С.) та Спортивному Корпусу (Плеханов М.), а також бібліотеці-філії № 14 ЦБС для дорослих (Пушкарь Л. А.) за участь і чудові програми.