У Корабельному районі відзначили Міжнародний день захисту дітей

У Корабельному районі відзначили Міжнародний день захисту дітей
01 червня у парку на території ринку “Корабельний” з нагоди Міжнародного дня захисту дітей пройшов конкурс талантів серед учасників художньої самодіяльності закладів культури, що діють на території Корабельного району: ДШМ №2, Кульбакінського БК та ММПК “Корабельний”.
 Головний організатор та ініціатор заходу – Юрій Антощенко.
Колективи та окремі виконавці ПК “Корабельний” взяли участь: ансамбль студії естрадного вокалу “Звезда” заспівав пісню “Все на футбол”; Ксенія Єременко, солістка ансамблю, вразила усіх піснею “Simply the best”; Анна Пекера, солістка вокального об’єднання “Унісон” подарувала гарний настрій, виконавши пісню “Бабусина вишиванка”.
Дякуємо керівникам колективів Світлані Овсянніковій, Тетяні Єрохіній, батькам дітей і самим учасникам колективів за їхню самовіддачу, активну життєву позицію та постійну підтримку творчих проектів шляхом участі в них.
По закінченню заходу всі учасники були відзначені подяками та м’якими іграшками. Кожна дитина, яка була присутня цього дня, отримала морозиво, гралася з аніматорами, веселилася, а ще мала можливість розмалюватись аквагримом.
Атмосфера на святі була дружньою і просто чудовою!