У Корабельному районі відбулися урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У Корабельному районі відбулися урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Традиційно у травневі дні по всій Україні проходять урочисто-меморіальні заходи з метою гідного вшанування подвигу учасників бойових дій, ветеранів війни, підпільників і всіх, хто кував перемогу в тилу, наближаючи бажаний мир.

7 травня в рамках відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  в Корабельному районі Миколаєва під супровід оркестру відбулася урочиста хода до пам’ятника «Воїну-визволителю». Увіковічнити подвиг полеглих воїнів прийшли: ветерани війни, представники установ та організацій, підприємств, політичних партій та громадських організацій, представники влади району та депутати, учні загальноосвітніх навчальних закладів, жителі та гості району.

Яскравою літературно-музичною композицією «Перемога» зустрічали учасників ходи артисти театру М. Троянова (керівник – Тетяна Герман) Миколаївського міського палацу культури «Корабельний». Юні вихованці Дитячого центру позашкільної роботи Корабельного району у своєму виступі звернулися до ветеранів, сивочолих бабусь та дідусів, зі словами щирої вдячності за їх ратний подвиг і героїзм, та за право жити. І як символ миру в небо злетіли повітряні кульки, ознаменовуючи 73-тю річницю Перемоги.

Схиливши голови, всі присутні хвилиною мовчання згадали усіх визволителів України: тих, хто у ХХ столітті виборював мир і спокій на полях бою і тих, хто в теперішній час боронив нашу землю від гніту ворожого агресора, віддавши найцінніше – своє життя за перемогу. Завершився захід покладанням квітів до підніжжя пам’ятника «Воїну-визволителю» як знак великої вдячності нащадків нашим визволителям.