У ДМ «Казка» з нагоди Дня Святого Миколая відбулось нагородження переможців конкурсу малюнків «Мій подаруночок»

У ДМ «Казка» з нагоди Дня Святого Миколая відбулось нагородження  переможців конкурсу малюнків «Мій подаруночок»

19 грудня, у День Святого Миколая,  відбулося нагородження усіх учасників та переможців конкурсу «Мій подаруночок», ініціатором якого виступило ДМ «Казка».

Головною умовою творчого проєкту було принести у кам’яну фортецю ДМ «Казка» тематичний малюнок з зображенням Чудотворця та власною мрією дитини.

До участі долучилися й вихованці любительського об’єднання народної творчості «Чарівниця» Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»: Єлизавета Челіпалова, Юнія Герасимчук, Єлизавета Лукіна.

Юні майстрині, які займаються декоративно-ужиткового мистецтвом протягом п’яти років в стінах закладу культури під умілим наставництвом Людмили Чайки, створють дивовижні  декоративно-прикладні  роботи з різних матеріалів.

Цього разу дівчатка проявили свій хист в образотворчому мистецтві, зобразивши яскравими фарбами цікаві сюжетні малюнки, втілюючи в життя свої мрії.

Святий Угодник Мирлікійський Миколай зі своїми помічниками дуже ретельно роздивлявся усі малюнки, надані в його резиденцію. І 19 грудня відзначив усіх учасників конкурсу подарунками, а найяскравіші роботи були відзначені ще й дипломами за участь та грамотами для переможців.

Так, Єлизавета Челіпалова отримала диплом за ІІІ місце. А Юнія Герасимчук була відзначена дипломом учасниці. Третя ж учасниця від ММПК «Корабельний», Єлизавета Лукіна була нагороджена заохочувальним призом.

Щиро вітаємо учасників любительського об’єднання народної творчості «Чарівниця» та керівницю колективу з успіхами, бажаємо наснаги в подальшому й не зупинятися на досягнутому в справі популяризації креативного мистецтва.