У ДМ «Казка» відбулось відкриття нової локації

У ДМ «Казка» відбулось відкриття нової локації
1 липня в Дитячому містечку «Казка» відбулось урочисте відкриття нової локації «Пожежна автоцистерна». Головне управління ДСНС України у Миколаївській області дало нове життя пожежній автоцистерні – основному пожежному автомобілю загального призначення АЦ-40 (130) 63 Б. Пожарний автомобіль встановили біля центрального входу, що по вулиці Декабристів.
На відкриття завітав перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко, висловивши слова подяки за створення нового цікавого об’єкта для дитячого містечка. Олеся Риколенко, заступник директора ДМ «Казка», у своїй промові відзначила всіх, хто допомагав у підготовці до відкриття локації, що стала чудовим доповнення дитячого парку.
Були й інші приємні сюрпризи. Максим Грицаєнко, начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, нагородив цінними подарунками переможців обласного літературного конкурсу «Щоб не трапилось біди – обережним будь завжди!», у якому брали участь діти різних вікових категорій з усієї Миколаївщини. Окрім подарунків, дітям була організована екскурсія до Миколаївського зоопарку.
Тож, запрошуємо усіх завітати до ДМ «Казка» аби на власні очі побачити нову локацію та просто насолодитись прогулянкою дитячим парком.