У дитячій бібліотеці відбулася доросла дискусія

У дитячій бібліотеці відбулася доросла дискусія
16 травня в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулась зустріч-дискусія до Дня Європи з представниками Головного територіального управління Міністерства юстиції та студентами Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».
Темою дискусії, з метою підвищення правової свідомості та правової обізнаності майбутнього покоління, було обрано: «Актуальні проблеми звернення до ЄСПЛ та виконання його рішень в Україні».
Захід пройшов за підтримки фахівців Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області – завідуючої сектором  Тетяни Олександрівни Шиян та головного спеціаліста Дмитра Олександровича Гордієнка. А також фахових юристів у питаннях національного судочинства: завідувачої сектором з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Брюханової Тетяни Миколаївни, виконуючої обов’язки керівника апарату Центрального районного суду м. Миколаєва Чеботар Оксани Леонідівни, громадського діяча, юриста ГО «Час життя», монітора Національного превентивного механізму Скалько Олександри Миколаївни, Регіонального представника Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївської області Одінцової Світлани Валеріївни, головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Кшевінської Ірини Миколаївни.
Представники головного територіального управління юстиції розповіли студентам та гостям заходу про застосування норм Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та протоколів до неї. Поділилися знаннями щодо процедури звернення до Європейського суду з прав людини та на які моменти потрібно звертати особливу увагу при зверненні, про проблематику застосування практики ЄСПЛ у роботі омбудсмана, проблематику виконання рішень ЄСПЛ в Україні.
Студенти та гості мали можливість поспілкуватися з фахівцями, задати різні питання та вдосталь подискутувати.