У бібліотеці Ш. Кобера і В. Хоменка відсвяткували День матері

У бібліотеці Ш. Кобера і В. Хоменка відсвяткували День матері
15 травня в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка святковим концертом «Найрідніша в світі!» відзначили День матері.
В Україні цей день святкують у другу неділю травня. Офіційна історія цього свята бере свій початок ще у далекому 1972 році в США.
Юні артисти ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера та В. Хоменка  радо вітали всіх матусь та бабусь своїми піснями, танцями та музичними композиціями.
Відкрив свято танцювальний колектив «Пірует», який подарував яскраві танці  «Міккі Маус»,  «Долоньки» та «Квітка-семибарвниця».
До концертної програми долучилися вихованці державної реабілітаційної установи «Мрія»: Лемеха – Мелтахіс Герман, Щетинін Іван, Шечуй Артем з музичною композицією «Моя родина».  Полотнянко Катерина виконала на музичному інструменті композицію «А ми граємо джаз!». Красовський Микита  подарував гостям  запальну пісню «Життя – є!».
Приємним сюрпризом став виступ вокалістки Шиян Вікторії, учениці 5 класу Миколаївського муніципального колегіуму. Вікторія – вихованка студії естрадного співу «Сузір’я», подарувала гостям драйвові пісні «Друже» і «Бери своє і йди».
Святкова програма прийшлася до душі гостям заходу – матусям, бабусям та всім небайдужім до дитячого таланту.
Сімейне свято відбувалося у рамках інклюзивно-бібліотечного проекту «Світ один на всіх», метою якого є соціалізація дітей з інвалідністю у суспільстві.